П’ятий арт-об’єкт із «7 чудес світу від КП УЗН Дніпровського району» готовий до встановлення!

П’ятий арт-об’єкт із «7 чудес світу від КП УЗН Дніпровського району» готовий до встановлення!
Нагадуємо, що працівниками КП УЗН Дніпровського району встановлено уже чотири арт-інсталяції – це Ейфелева вежа у парку «Перемога» (ТРИКУТНИК), Біг-Бен на транспортній розв’язці біля метро Лівобережна, Млин на транспортній розв’язці біля метро Чернігівська та Піраміди на Дарницькій площі.
У Дніпровському районі з’явиться свій Острів Пасхи, який відомий своїми моаї, або кам’яними статуями зі спресованого вулканічного попелу, в яких, за повір’ями місцевих жителів, міститься надприродна сила предків першого короля острова Пасхи — Хоту-Мату’а.
Моаї – це кам’яні статуї у вигляді людських фігур з величезними головами висотою до 20 метрів. Усього на острові Пасхи є 887 моаї. Три гігантські моаї будуть розташовуватись поблизу парка «Перемога» на трикутнику. Взагалі це найбільша загадка світу, виготовлялися моаї в каменярнях в центрі острова. Яким чином вони перевозилися до узбережжя, невідомо. За легендою вони «йшли» самі. Усі моаї монолітні. Вага іноді досягає більш 20 тонн, а висота — понад 6 метрів. Була знайдена незакінчена скульптура заввишки близько 20 метрів і вагою в 270 тонн.
Висота нашої найбільшої інсталяції сягає 3 метра, найменшої – 1,7 м. Виготовлення каркасів моаї зайняло близько місяця. Для їх наповнення використано близько 4 м³ декоративного каміння. Навколо кам’яних статуй буде влаштовано квітник із злакових трав.
Меценатом по створенню даного арт-об’єкту є туристична агенція «Деліс», в особі Сергія Павлова. Щиро вдячні за вагомий внесок в створення екологічного, інноваційного, комфортного міста! Разом ми створимо Київ цікавою європейською столицею!
#ЕкологічноІнноваційноКомфортно