Новий арт-об’єкт у вигляді серця вже незабаром буде встановлений у парку Аврора.

І навіть не зважаючи на критику, ми продовжуємо створювати креативне місто, а саме цікаві місця для прогулянок Дніпровським районом.
Новий арт-об’єкт у вигляді серця вже незабаром буде встановлений у парку Аврора. І як би «саркастично» це не звучало, ми сподіваємось, що це стане улюбленим місцем для закоханих.
Напевно кожен закоханий часто замислюється який подарунок зробити своїй половинці?! Тому пропонуємо Вам бути креативними та закріпити свій замок на знак любові та вірності на інсталяції, та прогулятись затишними стежками нашого парку.
Між іншим, навколо композиції планується встановити лави, на яких Ви зможете придумати свою історію – історію Вашого кохання та народження чогось нового у Вашому житті.
12 лютого, напередодні дня всіх закоханих, офіційно відкриємо нашу інсталяцію для Вас!
А наразі хочемо розповісти одну із легенд про виникнення даного торжества. Незважаючи на те, що вона найпоширеніша, далеко не кожен навіть чув про її існування.День святого Валентина: історія святаЗа однією з древніх легенд, до речі, біблійною, День святого Валентина з’явився приблизно в 5 столітті нашої ери. Але події, які послужили установи Дня всіх закоханих, трапилися ще раніше.У 3 столітті в Римі правив імператор Клавдій, який, як і його попередники, прагнув захопити весь світ. Звичайно, армії для цього йому не вистачало, тому він видав наказ, який здається зараз занадто жорстоким.Клавдій заборонив всім священикам вінчати молоді пари, а людям до 20 років заводити дітей. У той час, це робили ще раніше. Незважаючи на всі ці заборони і страх кари, молодий священик на ім’я Валентин, таємно вночі все-таки вінчав молодих людей. Звичайно, все таємне колись стає явним, і цей випадок не був винятком.Валентина зловили і засудили до страти. Деякий час він проводив у темниці, в очікуванні виконання вироку. І за цей час він встиг познайомитися з молодою дочкою тюремного наглядача, яку звали Юлія. Дівчина була сліпою, тому не могла споглядати свого коханого. Молодий священик перед стратою залишив дівчині записку, на якій було написано «Твій Валентин» і саме завдяки цьому дівчина зцілилася і знову почала бачити.Канонізувати Валентина вирішили тільки через дві сотні років. в 496 році папа римський Геласій I оголосив 14 лютого (день народження священика) Днем святого Валентина.
Кохайте та будьте коханими! Це личить кожному.❤️