Видалення омели по вул. Карбишева

Доброго ранку!
Взимку дерева можна проглянути з усіх боків. А тому на оголених їх гілках можна побачити пишні яскраво-зелені «кульки», які виглядають дуже красиво і не по сезону яскраво. Але на жаль, вони — не прикраса, а справжня біда для зелених насаджень.
Омела біла, саме так називають ці пишні «кульки», — рослина-паразит. Дерево, уражене ним, втрачає свої довговічність і декоративність, омела запускає патологічні процеси і викликає у них захворювання, знижуючи життєздатність.
Окрім того, омела активно висмоктує соки з дерева, переводячи свого донора в буквальному сенсі на голодний пайок. І через деякий час рослина-господар починає хворіти, відставати в рості, слабо плодоносити і чахнути, адже омела дуже багато забирає на свій ріст води та поживних елементів з дерева.
Найдієвіший і ефективний спосіб боротьби з омелою білою — спилювати уражені гілки. Так і працівники КП УЗН Дніпровського району розпочали ранок понеділка з видалення омели по вул. Карбишева. На фото показано вигляд дерева до та після спилу омели.
Ми докладаємо максимум зусиль, щоб забезпечити правильний ріст та розвиток зелених насаджень Дніпровського району.
#КиєвуЗеленимБути