Відкриття першої частини робіт парку «Перемога»

Краса поруч….

Сьогодні за участі голови Київської міської державної адміністрації В.Кличка, заступника голови КМДА П.Пантелеєва, депутатів Київської міської державної адміністрації, в.о. очільника Дніпровської РДА В.Сушінця, в.о. генерального директора КО «Київзеленбуд» Н.Бєлоусової та директора КП УЗН Дніпровського району Є.Ковшуна було відкрито першу частину робіт чудового оновленого парку «Перемога» 2-га черга.

Ігрові майданчики наповнились дитячим сміхом, спортивні — спортсменами, а прогулянкові доріжки — відпочиваючими. Це дивовижне місце, де поєднано сосновий ліс з розкішшю водневої гладі. Проходячи вздовж озера відкривається краєвид зелені, де поєднується невимушеність та природність зелених насаджень.

Окрім того, відвідувачів парку чекає приємна несподіванка — еко-диван, відпочиваючи на якому можна насолодитись ароматом фітонцидів, таких корисних для організму.  Сімейство зайців , а саме їх обриси, розставлені у парку, приваблюють не лише дітлахів, а й дорослих, а також олені, котрі розташувались ближче до спортивних майданчиків нагадують про фауну нашого краю.

Привертають увагу відвідувачів і квітники у залізних кулях. Ми впевнені, що це стане ізюминкою багатьох зон відпочинку, адже вони не лише стильні, але й антивандальні.

Висаджені кущі в групах підкреслюють парковий комфорт створений «рукою людини». Окремо хочемо виділити еко-парковку площею 800 кв.м. та  лави з урнами, кількість яких забезпечить комфортний відпочинок мешканців та гостей міста.

Отже, ми з впевненістю можемо сказати, що парку європейського рівня у Дніпровському районі бути. #ЕкологічноІнноваційноКомфортно