Тривають роботи з капітального ремонту парку «Перемога» 2-га черга

Тривають роботи з капітального ремонту парку «Перемога» 2-га черга. Вже зовсім скоро тут можна буде прогулятись та насолодитись оновленим та комфортним парком.
Проект капітального ремонту враховує індивідуальні риси парку, де заплановано облаштування кількох тематичних зон: прогулянкової, спортивної, дитячої, зони тихого відпочинку.
Нова система освітлення, пішохідні доріжки та алеї, сучасні лави, урни та альтанки, газонне покриття вхідними групами зелених насаджень створюють сучасний парк.
Для любителів активного відпочинку заплановані волейбольний, баскетбольний та workout-майданчики. А для малечі — дитячі майданчики, кожен з яких орієнтований на різну вікову групу дітей. Любителям велосипедних прогулянок — велодоріжки та велопарковки, а також екопарковка для відвідувачів парку.
При оновленні парку будуть враховані потреби цільових груп відвідувачів – маломобільних груп населення, а також людей різного віку.
Отже, #ЕкологічноІнноваційноКомфортно створюємо зелене майбутнє міста, де кияни та гості міста активно та приємно відпочиватимуть.