Відкриття нового унікального арт-об’єкта «FOR YOU…» за участі В.Кличка

За участі Київського міського голови В.Кличка, очільника Дніпровської РДА П.Онофрійчука та директора КП УЗН Дніпровського району Є.Ковшуна відбулось урочисте відкриття нового унікального арт-об‘єкта із назвою «FOR YOU…», який розміщений у парку вздовж вулиці А.Малишка.
Дана композиція створена для всіх закоханих від Є.Ковшуна, директора КП УЗН Дніпровського району, яка уособлює в собі повагу, кохання та бажання жити.
До створення даного об’єкту долучились генеральний директор КО «Київзеленбуд» М. Наконечний, директор туристичної агенції «Деліс» С. Павлов та ТОВ «Фірма «Гаммі ЛТД».
Висота композиції складає 3,35 м., ширина понад 2,5 м. На її створення використано близько 7 м3 декоративного каміння. Роботи по її виготовленню проводились протягом місяця. Навколо композиції проведено роботи з благоустрою та створено композицію, котра поєднала в собі різноманітні форми та сорти дерев, кущів та квітів. Для створення даного озеленення було використано 1430 шт однорічних квітів, серед яких сальвія та бегонія двох кольорів; висаджено 424 куща – самшит, сосна гірська, ялівці в асортименті, барбарис, кизильник горизонтальний, магнолія в асортименті, бересклет та спірея японська, а також 12 дерев – ялина канадська ф. конічна, сакура звичайна та сакура ф. плакуча, та в’яз ф. плакуча, частина з чких були надані меценатами.
Власними силами було створено та встановлено дерев’яну лаву довжиною понад 20 метрів з заведеною декоративною підсвіткою, котра у вечірній період часу створює особливу атмосферу. З обох сторін встановлено урни, дизайн яких був розроблений фахівцями КП УЗН Дніпровського району.
Даний арт-об’єкт створений для жителів та гостей міста Києва, що додає шарму міському пейзажу та створює особливу атмосферу та незабутній настрій відвідувачам інсталяції. Кожен бажаючий може підійти та зробити собі фото на згадку.
Під час відкриття В.Кличко подякував за ініціативність та наголосив, щоб кияни не були байдужими та проявляли ініціативу у створенні цікавого сучасного міста.
#КиєвуЗеленимБути