Виставка тюльпанів «Навколо світу» — тема композиції КП УЗН Дніпровського району «Сідней»

Наприкінці квітня Співоче поле запрошує на виставку тюльпанів «Навколо світу».
Чи знали Ви, що Сідней
— налічує найбільшу кількість скупчення українців у Австралії.
— це місто, яке є найбільшим та найстарішим містом в Австралії з найбільшою кількістю жителів.
— має одну з найвідоміших і найлегше пізнаваних будівель світу, що є символом Сіднея і однією з головних визначних пам’яток Австралії — Сіднейський оперний театр. Якщо всі напівсфери з’єднати, то вони утворюють ідеальний шар
— розташована найвища в Сіднеї і друга за висотою в Австралії, та друга за висотою будівля у Південній півкулі — Сіднейська вежа. Слід зауважити, що Сіднейська вежа не має нічого спільного з телебаченням, але є великою туристичною визначною пам’яткою і місцем відпочинку. Висота вежі — 309 метрів.
— за результатами опитування, що провів журнал Forbes серед фахівців у 2010 році, потрапив до дванадцятки найкрасивіших міст світу.
— має багато відомих парків і садів, у тому числі Гайд-парк і Парк Століття, Королівський ботанічний сад і Китайський сад дружби.
— та багато іншого, що безпосередньо відноситься до історії, культури та населення міста.
Саме таку тематику працівники КП УЗН Дніпровського району будуть максимально розкривати у композиції нашого району на виставці квітів. Своїми силами, за допомогою створення вертикальних конструкцій, максимально точно прагнемо відтворити впізнаванність даного міста, краса яких буде підкреслена різнобарв’ям весняних квітів — тюльпанів.
Готуйте посмішки та беріть чудовий настрій для прогулянок по Співочому полю.
#КиєвуКвітучимБути