Posts Written OnСентябрь 2020

Щоденна праця зеленбудівців — це зелене місто

Щоденна праця зеленбудівців — це зелене місто. І ми прагнемо аби наше місто з кожним днем виглядало все затишнішим та зеленішим Поливаємо зелені насадження, прибираємо сміття, фарбуємо лави, прополюємо квітники.Ми докладаємо максимум зусиль, щоб Ви отримували лише позитивні емоції під час прогулянок чи відпочинку.Гарного дня!

Формувальна обрізка у місті — це затишний ландшафтний простір

Догляд за ландшафтним простором це не лише полив та прополювання, а й формувальна обрізка. Саме такий вид обрізки надає естетичного вигляду міському середовищу та створює свій затишок у місті. Нашими працівниками КП УЗН Дніпровського району проведено роботи з формувальної обрізки живої огорожі та кущів на бул. Праці, бул. Бучми, у сквері по вул. Березняківській та біля РДА. Нехай робочий тиждень розпочнеться у кожного по своєму, але яскраво та з позитивними емоціями Гарного дня!

Роботи з поливу зелених насаджень

Хоча за календарем осінь, проте на вулиці справжнє літо І для того щоб насадження отримували правильний догляд, працівники КП УЗН Дніпровського району виконують . Зокрема на фото сквер Лівобережний, парк на Дніпровській набережній та сквер на Дарницькій площі.