Posts Written OnИюль 2020

Ми знаємо як «розфарбувати» місто у яскраві барви 🥰

Людина по натурі своїй — художник. Вона усюди, так чи інакше, прагне вносити в своє життя красу.А. М. ГорькийТак і працівники КП УЗН Дніпровського району по натурі «художники», адже щоденно вони прикрашають життя у місті.На фото догляд за квітучими ріками Дніпровського району — прополювання, рихлення, видалення відцвівших квітів та висадження нових.Ми знаємо як «розфарбувати» місто у яскраві барви 🥰

Формувальна обрізка кущів на транспортній розв’язці біля метро Лівобережна.

Красиві та доглянуті зелені насадження — запорука охайного міста.Тому аби створити естетичний привабливий вигляд зелених насаджень фахівцями КП УЗН Дніпровського району проведено роботи з формувальної обрізки кущів на транспортній розв’язці біля метро Лівобережна.

Чистота перш за все!

Чистота перш за все!З самого ранку, в будь-яку погоду, ми прибираємо зелені зони від сміття. Ми впевнені, що саме чистота наших парків та скверів під час прогулянок має не аби який вплив на Ваш настрій.Гарного дня та приємних вражень!

Свій Сингапур в Києві ☀️

Свій Сингапур в Києві ☀️Так, це парк «Перемоги» та залізні дерева як у Сингапурі ❤️Не засмучуйтеся, якщо через пандемію не маєте змогу виїхати за кордон!!! У нашому місті багато цікавого 😉 просто зупиніться та насолодіться цією красою 🥰

Ми впевнені, що найменші відвідувачі оцінять нашу працю 🥰

Не лише зелені насадження потребують постійного контролю та догляду, а й дитячі майданчики.Так, сьогодні, працівники КП УЗН Дніпровського району оновили пісок у пісочниці дитячого майданчика, який перебуває на балансі нашого підприємства, на Русанівському бульварі.Ми впевнені, що найменші відвідувачі оцінять нашу працю 🥰Гарних прогулянок!