Posts Written OnМарт 19, 2020

Карантин не відміняє весну та такий необхідний весняний догляд за зеленим містом.

Карантин не відміняє весну та такий необхідний весняний догляд за зеленим містом.Тому з самого ранку наші працівники працюють задля комфорту у парках, скверах та бульварах Дніпровського району. Зокрема на фото Ви можете побачити — санітарне прибирання, посадку кущів, вигрібання недопалків та випадкового сміття з зелених зон, відновлення газону, полив зелених насаджень, прополювання квітників та мульчування лунок для більшого утримання вологи під деревами та кущами.Гарного дня та позитивних емоцій Вам!

У зв’язку з пандемією не лише в Україні, а й у світі керівництво КП УЗН Дніпровського району вирішило перейти на нові умови роботи на підприємстві.

У зв’язку з пандемією не лише в Україні, а й у світі керівництво КП УЗН Дніпровського району вирішило перейти на нові умови роботи на підприємстві.Всі працівникі, які у зоні ризику ( люди у віці та люди з хронічними хворобами) мають змогу взяти відпустку та більшість з них вже взяли.Спеціалісти, які завдяки сучасним технологіям мають змогу працювати дистанційно, вже працюють з домівок.Працівники, присутність яких необхідна на робочому місці, забезпечені розвозкою ( 3-ма транспортами) на роботу та з роботи.Окрім того, всіх працівників забезпечено антисептичними засобами та щоденно ведеться моніторинг стану здоров’я працівників.Бережіть себе! Та будьмо здорові! 🙏🏼