Posts Written OnМарт 2020

Світлини з квітами сакури на бульварі Верховної ради 👇🏻

З давніх-давен в Японії оспівують красу квіток японської вишні — сакури. Ніжні пелюстки її цвіту такі чудові, що сакура вважається «царівною» серед квітів. В історії та культурі цієї країни вона відіграє особливу роль.У нашій країні на сьогодні сакура займає своє особливе місце, адже щороку все більше і більше цієї краси висаджується в Україні.Зокрема у місті Києві на бульварі Верховної ради працівниками КП УЗН Дніпровського району було створено свій куточок Японії — алею сакур, довжина якої складає близько 2 км. І ось ця краса вже уквітчує Дніпровський район своїм цвітом 🌸🌸🌸Світлини з квітами сакури на бульварі Верховної ради 👇🏻

В таку прохолодну погоду лише яскраві світлини нагадують що на вулиці справжня весна ☘️

В таку прохолодну погоду лише яскраві світлини нагадують що на вулиці справжня весна ☘️Гарного дня та позитивного настрою Вам у стрічку 🥰

Лише своєчасний догляд надає красивий та здоровий вигляд зеленої оази міста.

Зелені насадження потребують щоденного догляду. Тому з самого ранку працівники КП УЗН Дніпровського району виконують роботи з відкриття пристовбурових лунок дерев, кущів та троянд. Лише своєчасний догляд надає красивий та здоровий вигляд зеленої оази міста.Гарного дня!

Увага! Увага! Увага!

Увага! Увага! Увага!Друзі, у зв’язку з поширенням пандемії коронавірусу у місті велике прохання НЕ КОРИСТУВАТИСЯ дитячими та спортивними майданчиками ⛔️!На сьогодні у місті Києві 79 хворих на коронавірус, тому добре подумайте перш ніж виходите на прогулянку до дитячих майданчиків, адже кожен з Вас, відвідуючи такі місця, знаходиться у зоні ризику.Окрім того, патрулюватиме поліція, яка притягуватиме до відповідальності за недотримання елементарних правил під час епідемії.Будьте свідомими! Бережіть здоров’я своє та своїх близьких 🙏🏼Всім здоров’я!

Ранок працівників КП УЗН Дніпровського району розпочинається з турботи про «зелені легені» міста.

Навіть під час карантину зелені насадження потребують щоденного догляду, адже карантин не змінює їх «спосібу життя».І тому ранок працівників КП УЗН Дніпровського району розпочинається з турботи про «зелені легені» міста.Сьогодні це полив зелених насаджень по проспекту Гагаріна, відкриття при стовбурових лунок у парку Попудренка, рознесення щепи під дерева і кущі у сквері Стародарницький та інші роботи, які є необхідними для правильного росту та розвитку зелених насаджень, а також комфорту у парках, скверах та бульварах.

«Бережіть дітей від коронавірусу! На період карантину не користуйтесь дитячими майданчиками!»

Щодня нові випадки знищення оголошень на дитячих майданчиках, тому ми знову і знову розміщуємо їх. На фото дитячий майданчик у парку Аврора.«Бережіть дітей від коронавірусу! На період карантину не користуйтесь дитячими майданчиками!»Велике прохання віднестися до цього серйозно, адже це безпека здоров’я Ваших дітлахів та Вас зокрема.Будьмо здорові 🙏🏼!

Зелені насадження потребують щоденного догляду.

Зелені насадження потребують щоденного догляду. Тому навіть в карантин працівники КП УЗН Дніпровського району докладають максимум зусиль, щоб місто було зеленим та доглянутим.На фото — санітарне прибирання зелених зон, відкриття лунок та полив зелених насаджень.А Вам позитивних думок та будьте здорові!

ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ НЕ КОРИСТУВАТИСЬ ДИТЯЧИМИ ТА СПОРТИВНИМИ МАЙДАНЧИКАМИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ !!!

Шановні батьки! Невже Вам настільки «начхати» на здоров’я власних дітей, що Ви не хочете дотримуватись рекомендованих правил під час карантину???ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ НЕ КОРИСТУВАТИСЬ ДИТЯЧИМИ ТА СПОРТИВНИМИ МАЙДАНЧИКАМИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ !!!Будьте свідомими 🙏🏼