Posts Written OnЯнварь 2020

Коли ранок розпочинається з таких нових — «опускаються руки»….

Коли ранок розпочинається з таких нових — «опускаються руки»….На транспортній розв’язці біля метро Лівобережна невідомими викрадено 8 кущів самшиту вічнозеленого.Прикро, коли люди йдуть на такі вчинки, не поважаючи ні людський труд, ні інших.Закликаємо Всіх — якщо Ви бачите факт ось таких правопорушень негайно телефонувати до поліції. Лише спільними зусиллями наше місто може виглядати краще!

Працюємо для покращення зеленого стану міста

Коли зима дозволяє докласти більше праці, ніж завжди, то результат навесні має бути неймовірний! Тому ми продовжуємо щоденні доглядові роботи за зеленою окрасою міста — видаляємо сухе гілля та гілля вражене омелою, корчуємо пні та встановлюємо обмежувальні стовпчики.

Корчування пнів у Дніпровському районі

Зима цього року сприяє для робіт з догляду за зеленими насадженнями та у підготовці до їх посадки. На сьогодні працівники КП УЗН Дніпровського району провели роботи з корчування понад 60 пнів по пр-ту Миру та Гагаріна. Та продовжують їх корчувати. Вже навесні ми плануємо висадити дерева на ці місця.Ось так створюється зелена оаза в місті.

Понеділок — це наче поштовх на щось нове.

Понеділок — це наче поштовх на щось нове. Саме на цей день більшість планує розпочати нові справи.А наші працівники його розпочинають з прибирання територій від сміття, адже так приємно прогулюватись у чистих парках,скверах та бульварах нашого міста. Гарного дня, друзі!

В черговий раз нагадуємо — зелена зона не місце для парковки!!!

В черговий раз нагадуємо — зелена зона не місце для парковки!!!Працівники КП УЗН Дніпровського району сьогодні встановили обмежувальні дерев’яні стовпчики для перешкоджання заїзду приватного автотранспорту на зелену зону вздовж бульвару та скверу Миколайчука. Будьмо свідомими — давайте разом берегти природу нашого міста!🙏

До уваги мешканців та гостей Дніпровського району!

До уваги мешканців та гостей Дніпровського району! За повідомленням синоптиків сьогодні спостерігаються потенційно небезпечні погодні умови у вигляді сильного вітру, що можуть спровокувати пошкодження стовбура дерева навіть у здорового насадження. КП УЗН Дніпровського району звертається до водіїв з проханням не паркувати автівки під деревами. Це допоможе запобігти пошкодженню приватного транспорту у випадку падіння дерев.Будьте уважні та обережні!

Ось така історія в картинках…

Ось така історія в картинках — як одна маленька рослина напівпаразит може знищити здорове дерево….Працівники КП УЗН Дніпровського району щоденно доглядають за «зеленими легенями» міста на балансових територіях нашого підприємства. І тому ми ретельно обстежуємо зелені насадження на факт омели на ньому. Так, сьогодні проведені роботи з санітарної обрізки, видалення омели на вул. Чупринки та Русанівськорму бульварі.

Демонтуємо новорічні інсталяції у районі.

Новорічні свята закінчились, тому працівники КП УЗН Дніпровського району розпочали демонтувати новорічні інсталяції у районі. І як би не шкода було прощатись з святковими композиціями, ми готуємось до зустрічі з весною.

Підіймаємо крону дерев та видаляємо сухе гілля у насаджень по вул. Хоткевича.

Обрізка в період спокою — це відповідальна робота для озеленювачів. Головне завдання формовочної обрізки крони дерев — це правильний ріст та плодоносність зелених насаджень. Тому працівники КП УЗН Дніпровського району завжди підходять до такої обрізки вимогливо. Так і сьогодні підіймаємо крону дерев та видаляємо сухе гілля у насаджень по вул. Хоткевича. Ми піклуємось про стан насаджень на балансових територіях нашого підприємства.

Корчування пнів по пр-ту Миру.

Працівники КП УЗН Дніпровського району проводять корчування пнів по пр-ту Миру. Корчування пнів — це видалення пнів дерев і чагарників з грунту разом з корінням. Такі роботи необхідні для подальшої висадки дерев. А це означає, що уже навесні на ці місця ми плануємо посадити нові дерева. Ось такий ранок понеділка у нашому районі 👐