Posts Written OnНоябрь 08, 2019

І поки в одному місці висаджуємо дерева, в іншому — готуємо їх до зими.

І поки в одному місці висаджуємо дерева, в іншому — готуємо їх до зими.У сквері по вул. Шумського працівники КП УЗН Дніпровського району закривають лунки нововисаджених дерев та кущів. Нагадуємо, що даний захід допомагає підвищити зимостійкість рослин. А ще допомагає під час зимового прибирання снігу зменшити потрапляння солі до лунок, яка призводить до загибелі дерев.

Що може бути кращим за виховання у дітях любові до природи?!

Що може бути кращим за виховання у дітях любові до природи?!Сьогодні за участі депутатів А.М. Страннікова та В.В. Рослякова та 7 шкіл, де зібралось 150 вихованців у парку по вул. Шумського було висаджено 7 дерев ялини звичайної. Кожна школа висадила свою ялинку та прикрасила її осіннім витвором з природних матеріалів.Щиро вдячні за вагомий особистий внесок в зелене місто та за виховання у дітях повагу та любов до природи!

+30 дерев клена гостролистого «Deborah» пор вул. Бажова та 70 дерев Ліквідамбара по вул. Будівельників.

Доброго ранку! І навіть якщо не світить сонечко, у Дніпровському районі дуже затишно, комфортно та метушливо. Адже ранок наших працівників розпочався з висаджування дерев. І наразі це 30 дерев клена гостролистого «Deborah» пор вул. Бажова та 70 дерев Ліквідамбара по вул. Будівельників.Ми знаємо де панує справжня осінь і це Дніпровський район!