Posts Written OnОктябрь 28, 2019

5 тис багаторічних квітів висадили у парку Малишка

5 тис багаторічних квітів гайлардії та ехінацеї працівники нашого підприємства висадили сьогодні на квітники у парку вздовж вул. А.Малишка. Вже цієї весни чекаємо на неймовірні барви під час прогулянок!

Осіннє відновлення газону по пр-ту Тичини та його переваги

Працівники КП УЗН Дніпровського району продовжують доглядати за балансовими територіями підприємства. І одним із частин догляду за ними є догляд за газоном.Відновлення газонів проводиться як восени, так і навесні. У кожного періоду є свої переваги.Восени сіяти траву добре, оскільки ґрунт і повітря достатньо прогріті, а повітря вологе. Крім того, восени бур’яни ростуть не так інтенсивно, як навесні. В осінній період коренева система газону швидко формується, тому вже навесні матимемо красивий щільний газон.На фото Ви можете побачити відновлення близько 1000 м.кв. газону по пр-ту Тичини.

Такі приємні зміни, що не поділитись з Вами, ми не можемо 🤩👇

А ми знову із порівнянням 🥰Такі приємні зміни, що не поділитись з Вами, ми не можемо 🤩👇Такі маленькі — до 0,5 м заввишки, дерева Павлонії висаджені у травні 2016 року сквері по вул. Вершигори, виросли та сягають понад 5 метрів.Величезне листя, до 80 см завдовжки та красиве цвітіння восени, а ще неймовірний затінок для прогулянок… Це все поєднане у цьому неймовірному дереві.

Цієї суботи відбулась толока у парку на Русанівській набережній

Доки більшість спали чи насолоджувались кавою, небайдужі мешканці нашого міста разом з працівниками КП УЗН Дніпровського району висадили дерева у парку на Русанівській набережній.20 дерев, закуплених цими жителями, красуються у нашому парку.Ось такий продуктивний ранок 💪🌳🍁

З початком робочого тижня! Продуктивного дня та яскравого настрою! Насолоджуйтесь природою!

Доброго ранку!Нехай сьогодні буде краще, ніж вчора!З початком робочого тижня! Продуктивного дня та яскравого настрою!Насолоджуйтесь природою!