Posts Written OnОктябрь 24, 2019

І нехай всі пишуть про забруднене повітря, а ми докладаємо максимум зусиль, що повітря стало чистішим.

І нехай всі пишуть про забруднене повітря, а ми докладаємо максимум зусиль, що повітря стало чистішим. Працівники КП УЗН Дніпровського району разом з Дніпровською РДА висадили сьогодні 20 крупномірних дерев клена у парку на Дніпровській набережній.Так, це ті дерева, які вчора привезли до парку. А вже сьогодні вони прикрашають один з найзеленіших районів міста.

Доглядаємо за нововисадженими зеленими насадженнями

Працівники КП УЗН Дніпровського району поливають зелені насадження. Особливу увагу приділяють нововисадженим деревам та кущам.Окрім того, аби вкорінення посадженого дерева пройшло якомога краще ми підв’язуємо його до опори, щоб дерево в жодному разі не розгойдувалося на вітрі, приводячи у рух кореневу систему.На фото полив на пр-ті Соборності та підв’язування дерев на пр-ті Миру та вул. Будівельників.

Висаджуємо багаторічні квіти барбатуса у Гідропарку та готуємо квітники під посадку на транспортній розв’язці біля метро Лівобережна

А поки на вулиці туман, і всі соцмережі пістрять світлинами туманного Києва, працівники КП УЗН Дніпровського району продовжують створювати квітуче місто, адже висаджені багаторічні квіти цієї осені вже наступного вегетаційного періоду будуть радувати своєю барвистою красою. Тому сьогодні висаджуємо багаторічні квіти барбатуса у Гідропарку та готуємо квітники під посадку на транспортній розв’язці біля метро Лівобережна. І нехай яскраво всіх зустріне весна!