Posts Written OnОктябрь 17, 2019

Продовжуємо прибирати опале листя

Продовжуємо прибирати опале листя у парку на Русанівській набережній, а саме центральній частині парку, навколо дитячого майданчику та вздовж доріжок, а також на Русанівському бульварі.Нехай ваші прогулянки будуть комфортні!

Готуємо нове місце для фото та селфі

Один із дубів, які ми сьогодні Вам показували, висадили у сквері по вул. Шумського.Окрім того, у сквері буде створено два тунелі з формованих декоративних рослин яблуні райської та граба звичайного.Це надасть змогу влітку милуватись квітучим тунелем, а восени — плодовим.Ми надіємось, що це місце стане улюбленим місцем закоханих, та одним із відвідуваних місць для фото.

Розмноження ромашки, аюги, ясколки та гвоздики перистої.

Працівники оранжерейно-парникового господарства нашого підприємства щоденно докладають свої знання та вміння, щоб забезпечити балансові території красивими квітами та зеленими насадженнями. І для того, щоб наступного року Київ збільшився багаторічними квітами ми розмножуємо їх. На фото Ви можете побачити розмноження ромашки, аюги, ясколки та гвоздики перистої. #КиєвуКвітучимБути

Дніпровський район продовжує поповнюватись новими цікавими зеленими насадженнями

Доброго ранку! І він дійсно добрий, адже Дніпровський район продовжує поповнюватись новими цікавими зеленими насадженнями. Сьогодні це дуб форма «зонтик».Одне із могутніх та красивих дерев вже незабаром буде прикрашати одну із зелених зон нашого район.Продовжуємо збільшувати асортимент зелених насаджень міста!