Posts Written OnОктябрь 2019

Готуємо нововисаджені насадження до зимового періоду

Продовжуємо створювати затишне місто. І в першу чергу приділяємо увагу молодим зеленим насадженням. Тому продовжуємо закривати лунки у нововисаджених дерев та кущів на бул. Бучми та у парку вздовж вул. Малишка, готуючи їх до зимового періоду.

Такі моменти дарують яскраві спогади!

Доброго ранку! На вулиці вже досить прохолодно, а у нашому парку «Перемога» живуть чудові творіння — білочки. Тож, йдучи на прогулянку, не забудьте принести смаколики й для них. Вони чекають на Вас. Такі моменти дарують яскраві спогади!

Готуємо нововисаджені зелені насадження до зимового періоду шляхом закриття лунок

Працівники КП УЗН Дніпровського району готують нововисаджені зелені насадження до зимового періоду шляхом закриття лунок. Це необхідно для того, щоб нововисаджені дерева та кущі, котрі ще не прижились та не укорінились, добре себе почували. Адже під час зимового прибирання снігу до лунок потрапляє сіль, внаслідок чого отруюється ґрунт, що призводить до загибелі дерев. Окрім того, закриття пристовбурових лунок допомогає підвищити зимостійкість рослин.На фото роботи у парку на Дніпровській набережній.

Кажуть природа вміє заспокоювати!

Доброго ранку!Кажуть природа вміє заспокоювати! Тому для приємних прогулянок з самого ранку працівники нашого підприємства доглядають за парками, скверами та бульварами. І ранок завжди починається з прибирання сміття та підмітання доріжок сучасною технікою.Тож вперед за красивими та яскравими емоціями!

5 тис багаторічних квітів висадили у парку Малишка

5 тис багаторічних квітів гайлардії та ехінацеї працівники нашого підприємства висадили сьогодні на квітники у парку вздовж вул. А.Малишка. Вже цієї весни чекаємо на неймовірні барви під час прогулянок!

Осіннє відновлення газону по пр-ту Тичини та його переваги

Працівники КП УЗН Дніпровського району продовжують доглядати за балансовими територіями підприємства. І одним із частин догляду за ними є догляд за газоном.Відновлення газонів проводиться як восени, так і навесні. У кожного періоду є свої переваги.Восени сіяти траву добре, оскільки ґрунт і повітря достатньо прогріті, а повітря вологе. Крім того, восени бур’яни ростуть не так інтенсивно, як навесні. В осінній період коренева система газону швидко формується, тому вже навесні матимемо красивий щільний газон.На фото Ви можете побачити відновлення близько 1000 м.кв. газону по пр-ту Тичини.

Такі приємні зміни, що не поділитись з Вами, ми не можемо 🤩👇

А ми знову із порівнянням 🥰Такі приємні зміни, що не поділитись з Вами, ми не можемо 🤩👇Такі маленькі — до 0,5 м заввишки, дерева Павлонії висаджені у травні 2016 року сквері по вул. Вершигори, виросли та сягають понад 5 метрів.Величезне листя, до 80 см завдовжки та красиве цвітіння восени, а ще неймовірний затінок для прогулянок… Це все поєднане у цьому неймовірному дереві.

Цієї суботи відбулась толока у парку на Русанівській набережній

Доки більшість спали чи насолоджувались кавою, небайдужі мешканці нашого міста разом з працівниками КП УЗН Дніпровського району висадили дерева у парку на Русанівській набережній.20 дерев, закуплених цими жителями, красуються у нашому парку.Ось такий продуктивний ранок 💪🌳🍁

З початком робочого тижня! Продуктивного дня та яскравого настрою! Насолоджуйтесь природою!

Доброго ранку!Нехай сьогодні буде краще, ніж вчора!З початком робочого тижня! Продуктивного дня та яскравого настрою!Насолоджуйтесь природою!