Posts Written OnСентябрь 30, 2019

Ремонт елементів дитячого майданчика у парку Аврора

Щоденно обстежуємо елементи дитячих майданчиків у парках та скверах нашого району на стан їх цілісності. І виявляючи поломку, наші працівники відразу ж стараються виправити ці неполадки.Так само і на фото Ви можете побачити ремонт елементів дитячого майданчика у парку Аврора.Нехай Ваші дітлахи завжди будуть задоволені відпочинком!

Видуваємо опале листя з дитячого майданчику та витираємо дошку

Щоб прогулянки для наших дітлахів були комфортними та цікавими, наші працівники докладають максимум зусиль.Так і на фото — видуваємо опале листя з дитячого майданчику, щоб проглядалися всі елементи гри та витираємо дошку для нових творчих ідей Ваших діточок.Гарних прогулянок та яскравої осені!

Пост відчаю та розпачу

Доброго ранку! Як не прикро, але розпочинаємо ранок понеділка з посту відчаю та розпачу. Не встигли відкрити оновлену частину парку «Перемога», як невідомими особами було викрадено кущі та квіти, а ще відірвано бант на улюбленці малечі — ведмежатку. 😓Просимо кожного небайдужого бачачи дану ситуацію телефонувати до поліції 102 чи муніципальної охорони парку 063-024-66-89. Давайте разом збережемо зелену окрасу нашого міста!!!