Posts Written OnСентябрь 2019

Ремонт елементів дитячого майданчика у парку Аврора

Щоденно обстежуємо елементи дитячих майданчиків у парках та скверах нашого району на стан їх цілісності. І виявляючи поломку, наші працівники відразу ж стараються виправити ці неполадки.Так само і на фото Ви можете побачити ремонт елементів дитячого майданчика у парку Аврора.Нехай Ваші дітлахи завжди будуть задоволені відпочинком!

Видуваємо опале листя з дитячого майданчику та витираємо дошку

Щоб прогулянки для наших дітлахів були комфортними та цікавими, наші працівники докладають максимум зусиль.Так і на фото — видуваємо опале листя з дитячого майданчику, щоб проглядалися всі елементи гри та витираємо дошку для нових творчих ідей Ваших діточок.Гарних прогулянок та яскравої осені!

Пост відчаю та розпачу

Доброго ранку! Як не прикро, але розпочинаємо ранок понеділка з посту відчаю та розпачу. Не встигли відкрити оновлену частину парку «Перемога», як невідомими особами було викрадено кущі та квіти, а ще відірвано бант на улюбленці малечі — ведмежатку. 😓Просимо кожного небайдужого бачачи дану ситуацію телефонувати до поліції 102 чи муніципальної охорони парку 063-024-66-89. Давайте разом збережемо зелену окрасу нашого міста!!!

Увага! Світло в оновленій частині парку «Перемога» працюватиме до 00:00

Увага! Світло в оновленій частині парку «Перемога» працюватиме до 00:00, так як включають та виключають його в ручному режимі. Найближчим часом КП Київміськсвітло обіцяє встановити датчик, який забезпечить автоматичний режим ввімкнення/вимкнення світла. Дякуємо за розуміння та приносимо вибачення за тимчасові незручності!

Сьогодні на пр-ті Соборності оселились 3500 квітів — рудбекії та алісуму гірського.

Щоб створити приємну погляду квітучу рослинну композицію достатньо бажання! А для того, щоб ця композиція вже наступного року квітувала наші працівники висаджують багаторічні квіти. Так і сьогодні на пр-ті Соборності оселились 3500 квітів — рудбекії та алісуму гірського.

Урочисте відкриття другої частини парку «Перемога»

Сьогодні відбулось урочисте відкриття другої частини одного з найкрасивіших та найзеленіших парків Дніпровського району. Так, мова йдеться саме про парк «Перемога». Парк, який зможе вразити Вас неочікувано яскравими емоціями. Зелені насадження тут були здавна. Як запевняють краєзнавці, до 1868 року тут був густий ліс, але за указом імператора Олександра II, ділянку, де зараз знаходиться парк, віддали Артилерійському відомству в безкоштовне користування: тут розміщувалися військові частини і лазарети, які функціонували до 1941 року. Сам парк «Перемога» було створено у 1965 році, а протягом 2003-2012 років – проведена реконструкція його першої черги. Для того, аби модернізувати парк, у  2017 році мером міста,…

Давайте зустрінемо осінь разом в оновленому парку «Перемога»!

Давайте зустрінемо осінь разом в оновленому парку «Перемога»! Вже завтра, 26 вересня, об 11:00 відкриваємо другу чергу капітального ремонту парку «Перемога». Парк який створений для відпочинку мешканців та гостей м. Києва. Місце, яке вразить неочікувано яскравими емоціями.Тож запрошуємо до комфортного та цікавого зеленого затишку. Місце зустрічі: вхід у парк зі сторони вулиці Алішера Навої.

Нехай осінні мотиви заряджають на позитив.

Вода — це основа всього живого, тому ми поливаємо зелені насадження на Дарницькій площі, пр-ті Соборності, бульварі Миколайчука. А ще прополюємо живу огорожу на бульварі Праці. Нехай осінні мотиви заряджають на позитив.