Posts Written OnАвгуст 2019

Прибираємо території від сміття та підмітаємо доріжки.

Хоча зранку віє осінньою прохолодою, вдень сонце нагадує про те, що літо не збирається відступати. А для комфортних прогулянок ми з самого ранку прибираємо території від сміття та підмітаємо доріжки.Гарного відпочинку!

Вони підіймають настрій, яскраво зустрічають людей, та знають багато таємниць….

Вони підіймають настрій, яскраво зустрічають людей, та знають багато таємниць…. І, хоча вже літо завершує свій календарний період, ми готуємось яскраво зустрічати осінь. Працівники КП УЗН Дніпровського району висадили квіти у парку вздовж вул. А.Малишка. Ось така краса готова знайомитись з Вами! Запрошуємо!

Квіти — це вічна краса

Ось і літо підходить до свого календарного завершення, а разом із ним відцвітають деякі квіти. Більшість людей впевнені, що після того як квіти відцвіли їх видаляють і на цьому їх існування завершується. Але це зовсім не так. Ось на фото приклад того як працівники КП УЗН Дніпровського району збирають насіння квітів у сквері на Дарницькій площі. Так, вже наступного року у кінці зими- на початку весни зібране насіння буде висіяно в оранжерейно-парниковому господарстві нашого підприємства. А з першими промінчиками сонця та за сприятливої погоди висаджені на балансові території у парках та скверах нашого району, і знову будуть дарувати свою барвисту…

Ранковий полив зелених насаджень Дніпровського району

Щоденно ранок для зелених насаджень Дніпровського району розпочинається з поливу, адже це одна з основних умов нормального росту і розвитку зелених насаджень.Так і сьогодні, команда нашого підприємства продовжує полив, як із залученням поливочних машин, за допомогою автоматичних систем поливу, так і вручну.

А ми продовжуємо боротьбу з рослиною-алергеном амброзією

А ми продовжуємо боротьбу з рослиною-алергеном амброзією. На фото показано два види боротьби — це виривання з корінням та обробка спеціальним препаратом «Стоп-амброзія» у парку по вул. Шумського. Нагадуємо, що препарат «Стоп-амброзія» є безпечний для людей та тварин, оскільки створений на основі природного мінералу Бішофіту.Тож нехай відпочинок у парках та скверах приносить задоволення!

Найдовша вулиця Києва — це Броварський проспект

А чи знали Ви, що найдовша вулиця Києва — це Броварський проспект, довжина якого близько 14 км. І для того, щоб проспект виглядав привабливо на стовпах вздовж нього було розміщено навісні конструкції з ампельними квітами. На фото працівниками нашого підприємства проводиться полив цих квітів. Подаруйте собі посмішку споглядаючи за цією красою.