Posts Written OnИюль 15, 2019

І навіть дощова погода не є перешкодою для догляду за зеленим містом.

І навіть дощова погода не є перешкодою для догляду за зеленим містом. Сьогодні наші працівники викошують газони, прополюють квітники, висаджують квіти, формують зелені насадження, поливають дерева та ремонтують лави. Плідно працюємо задля комфортного відпочинку та яскравих прогулянок зеленими зонами Дніпровського району.

Красиві та доглянуті парки та сквери — саме такі території вітаються кожного ранку з Вами

Красиві та доглянуті парки та сквери — саме такі території вітаються кожного ранку з Вами. А для того, щоб балансові території нашого підприємства виглядали саме так, кожен ранок наших озеленювачів розпочинається з 7:00 години. Ми дбаємо про красу зеленого міста.

Заряджайтесь позитивом та випромінюйте його!🌟

Для того, щоб квітники виглядали красиво, а їх барвистість заряджала позитивом, працівники КП УЗН Дніпровського району докладають максимум зусиль у їх догляді. Так і на фото Ви можете побачити як наші майстрині прополюють квітучо-яскраве панно, що знаходиться на транспортній розв’язці біля метро Лівобережна. Нагадуємо, що дана композиція була створена до 50-річчя Дніпровського району. Окрім того, це перша в Україні композиція яка світиться вночі. Заряджайтесь позитивом та випромінюйте його!🌟