Posts Written OnИюль 11, 2019

Спека спала, але полив зелених насаджень триває.

Спека спала, але полив зелених насаджень триває. Особливу увагу приділяємо молодим посадкам. На фото показано полив зелених насаджень на пр-ті Соборності, бул. Праці, сквері селища ДВРЗ, бул. Миколайчука та парку по вул. Шумського.

Лише погляньте як красиво виглядають сформовані кущі у міському ландшафті!

У наш час все частіше можна побачити в парках і скверах великих та малих міст красиво підстрижені дерева, чагарники у вигляді куль, пірамід, прямокутників, конусів та інших геометричних фігур.Такий спосіб оформлення ландшафту стає все більш популярним. Цей вид мистецтва оформлення ландшафту називається — топіарі , або топіарне мистецтво. Так і працівники КП УЗН Дніпровського району продовжують виконувати роботи з фігурної обрізки кущів у парку «Перемога» та біля РДА. Лише погляньте як красиво виглядають сформовані кущі у міському ландшафті!

Квіти вважаються прикрасою нашого життя.

Квіти вважаються прикрасою нашого життя. Вже не одне тисячоліття вони уособлюють собою красу, досконалість і унікальність природи. А от старовинна китайська традиція говорить про те, що кожна освічена людина повинна оволодіти сімома науками. Одна із них — квітникарство. Працівники КП УЗН Дніпровського району добре знаються у квітникарсті, адже щоденно доглядають за квітучими барвами міста та докладають максимум зусиль, щоб столиця була квітуча. Так і на фото Ви можете побачити роботи з влаштування квітника у парку на Русанівській набережній та транспортній розв’язці біля метро Лівобережна, а також прополювання у парку «Перемога», скверах селища ДВРЗ та Дарницькій площі, а також троянд на…