Posts Written OnИюль 05, 2019

Обрізка троянд у парку «Перемога»

А чи знали Ви, що при правильній і своєчасній обрізці троянди можуть розвиватися і цвісти багато років?!Так саме й працівники КП УЗН Дніпровського району доглядають за трояндами у парку «Перемога». Це забезпечить красиве цвітіння до самих заморозків.

Ранковий полив у сквері на бул. Шамо, 6.

Що у літній період може бути кращим для зелених насаджень?! Так — це полив, який є основою правильного та здорового росту дерев, кущів та квітів. Тому ми продовжуємо доглядати та поливати зелені насадження. На фото — ранковий полив у сквері на бул. Шамо, 6.

Вже зовсім скоро нова зелена зона у Дніпровському районі

Тривають роботи з капітального ремонту нового скверу по вул. Стальського, 26 А. Вже зовсім скоро нова зелена зона буде прикрашати Дніпровський район та чекати на відвідувачів для приємних прогулянок та відпочинку. На 0,96 га зеленого оазису буде влаштовано газон, висаджено 56 дерев, серед яких клен, верба, в’яз та слива, а також 428 кущів — вейгела, спіреї в асортименті, бузок, пухироплідник, кизильник та ялівець. Отже, ми з впевненістю можемо сказати, що створення найзеленішої європейської столиці — одне із основних завдань нашого підприємства! #КиєвуЗеленимБути