Posts Written OnИюль 03, 2019

Природа інколи диктує свої правила, які для людей створюють прогулянки не зовсім приємними — це рослини алергени, з якими ми боремося препаратом «СТОП-АМБРОЗІЯ»

Доброго літнього ранку! Приємно зустрічати його прогулюючись у парках чи скверах, чи йдучи на роботу чи у справах нашими зеленими зонами🌲🌳 Але природа інколи диктує свої правила, які для людей створюють прогулянки не зовсім приємними — це рослини алергени, які оселяються на зелених килимах парків. Тому з самого ранку працівники КП УЗН Дніпровського району боряться з рослиною-алергеном методом обробітку препаратом на основі екологічного компоненту бішофіт у парку «Перемога». Нагадуємо, що такий препарат має ряд переваг, серед основних з яких є безпечне використання в населених пунктах, безпечний для людей та тварин. Окрім того, цей метод є найменш трудомісткий в порівнянні з…

Створюємо #КвітучийКиїв.

Крім краси квітів, яка зачаровує і змушує людей думати про магічне походження рослин, з ними пов’язано безліч містичних вірувань і навіть існує квітковий гороскоп. А Ви знаєте яка Ваша квітка? Якщо ні, то обов’язково поцікавтесь! А ми продовжуємо прикрашати Дніпровський район у квітучі барви. Так, сьогодні працівники КП УЗН Дніпровського району висаджують квіти на транспортній розв’язці біля метро Лівобережна, у парку на Русанівській набережній та сквері селища ДВРЗ. Створюємо #КвітучийКиїв.