Posts Written OnИюль 01, 2019

Просимо максимальний репост!

Просимо максимальний репост! Найстрашніший звір це людина, яка може ось так взяти і викинути новонароджену тваринку 😔 В контейнері для сміття було знайдено трьох «дівчаток».Три гарненькі цуценятка ,одна з яких вже знайшла родину ,чекають на Вашу допомогу у пошуку нової родини. Зараз цуценят годують дитячою сумішшю. Дуже страшно що хтось зміг так просто взяти і кинути їх помирати 😢 Можливо саме зараз хтось розшукує пухнастого друга, пишіть під постом чи в особисті повідомлення.

Всі умови для кращого реагування муніципальної охорони!

Всі умови для кращого реагування муніципальної охорони! Завдяки директору КП УЗН Дніпровського району Евгений Ковшун та меценатам для муніципальної охорони парку «Перемога» було придбано два велосипеди. Відтепер охорона зможе швидко реагувати на різні ситуації, а також пильнувати громадський спокій. Щиро вдячні за особистий внесок в розвиток міста та спокій мешканців.

Лише підтримуючи один одного ми дійдемо разом до нових звершень та перемог!

Лише підтримуючи один одного ми дійдемо разом до нових звершень та перемог! У свою чергу дякуємо за Вашу працю та прагнення до навчання чомусь новому. Ми віримо, що наше майбутнє у Ваших руках! Віримо, розуміємо та підтримуємо🙏!

Прибирання балансових територій

Приємно, йдучи на роботу, насолоджуватись красою парків та скверів нашого міста. Тому доки Ви збираєтесь на роботу ми вже працюємо. І кожен ранок озеленювача розпочинається з санітарного прибирання балансових територій нашого підприємства. Так і сьогодні працівники КП УЗН Дніпровського району прибирають випадкове сміття, сміття з урн та підмітають доріжки, щоб Ваш ранок розпочинався в красивому доглянутому місті. Гарного дня та продуктивного робочого тижня!