Posts Written OnИюль 2019

Роботи з видалення сухого гілля по пр-ту Ватутіна

Для того, щоб зелені насадження виглядали доглянуто та привабливо працівники КП УЗН Дніпровського району щоденно докладають купу зусиль та свого вміння. Зокрема, одним із видів робіт по догляду за зеленими насадженнями, особливо для запобігання небезпеки для життя та здоров’я людей, цілісності майна, а також продовження життєдіяльності зелених насаджень є видалення сухого гілля. Сьогодні працівники нашого підприємства виконали дані роботи по пр-ту Ватутіна. #КиєвуЗеленимБути #КПУЗНДніпровськогоРайону

Природа є джерелом життя на землі, тому берегти й охороняти її – це обов’язок кожного з нас.

Все, що оточує нас, належить до володінь природи. Природа є джерелом життя на землі, тому берегти й охороняти її – це обов’язок кожного з нас. А от обов’язок працівників КП УЗН Дніпровського району це докладати максимум зусиль, щоб зберігати і примножувати те, що нас оточує. Щодня з самого ранку, доки ще більшість киян та гостей міста лише прокидаються чи п’ють ранкову каву, працівники нашого підприємства працюють над красою зелених зон, які впродовж дня відвідують тисячі людей. Так і сьогодні ранок розпочався з прибирання балансових територій від сміття, прополювання квітників та чагарників, викошування газонів, формувальної обрізки, видалення порослі, очищення доріжок від…

Викошування газону — це той самий прийом, який дозволяє підтримувати його красивим

Викошування газону — це той самий прийом, який дозволяє підтримувати його у вигляді густого, ідеально рівного зеленого килима. Скошування верхніх частин рослин стимулює їх до розгалуження, нові пагони виростають пухнастими і яскравими, крізь них складніше пробиватися бур’янам. Якщо не дотримуватися регулярного покосу, можна звести нанівець всі результати праці з красивого доглянутого газону. На фото — викошування газону у парку на Русанівській набережній та парку «Перемога».

Земля сміється квітами. Ральф Волдо Емерсон

Земля сміється квітами. Ральф Волдо Емерсон Так і наші зелені зони «посміхаються» квітами щоденно. Але для того, щоб їх «посмішка» завжди виглядала красиво, вони потребують своєчасного прополювання, поливу та рихлення. На фото — прополювання троянд на бул. Праці, прополювання квітників у парку «Перемога» та на транспортній розв’язці біля метро Лівобережна, а також полив у сквері на Дарницькій площі. Вдихайте літо з кожної пелюстки цієї краси!

Полив та мульчування зелених насаджень

У літній період особливу увагу приділяємо поливу зелених насаджень. Тому щоденно поливаємо дерева, кущі та квіти, а також засипаємо щепою пристовбурові лунки для утримання вологи в ґрунті. На фото — пр-т Миру, пр-т Соборності, сквер Перова-Ватутіна, парк «Перемога» та вул. Ентузіастів.

Щоденна праця наших працівників — це запорука зеленого, комфортного та доглянутого міста.

Щоденна праця наших працівників — це запорука зеленого, комфортного та доглянутого міста. Щоденно, з метою запобігання небезпеки для життя та здоров’я людей та цілісності майна, працівники КП УЗН Дніпровського району обстежують зелені насадження. Після виявлення аварійно-небезпечних, чи таких що всохли, та отримання відповідної документації, виконуємо роботи з видалення таких дерев. Зокрема сьогодні ми зрізали аварійне дерево по вул Хоткевича та сухостій по пр-ту Соборності та Русанівській набережній.