Posts Written OnИюнь 20, 2019

Квітковий бум у Дніпровському районі.

Квітковий бум у Дніпровському районі. Працівники КП УЗН Дніпровського району продовжують прикрашати квітники у парку Аврора, парку за кінотеатром Дніпро, сквері на Дарницькій площі, сквері на бул. Шамо, транспортній розв’язці біля метро Лівобережна та Дарницькій площі. Ми знаємо як створюється квітучий настрій у місті.

Всіх небайдужих запрошуємо долучитись до поливу зелених насаджень

З настанням спекотного періоду працівники КП УЗН Дніпровського району запрошують громадськість долучитись до догляду за зеленими насадженнями! Всіх небайдужих запрошуємо до поливу зелених насаджень. Від Вас гарний настрій та бажання допомогти, від нас — забезпечення всім необхідним матеріалом для поливу. У будь-який час, у будь-якому місці з нижче перелічених, Ви зможете прийти та вкласти частинку своєї праці та любові для зеленої оази міста. Тож запрошуємо за адресами — парк по вул.Шумського, парк «Перемога», парк вздовж вул. А.Малишка, сквер біля МВЦ, сквер по бул. Шамо,6, Гідропарк, бул. Гашека, парк Аврора, сквер Перова-Ватутіна, сквер по вул. Вершигори, 9 та транспортна розв’язка А.Навої.…

У таку спеку особливу увагу приділяємо поливу дерев, кущів та квітів.

У таку спеку особливу увагу приділяємо поливу дерев, кущів та квітів. У вечірній час також поливаємо зелені насадження.На фото полив у парку вздовж вул. А.Малишка.