Posts Written OnМай 2019

Застосовуємо новий екологічний метод боротьби проти амброзії

І ось вже майже літо, а у парках, скверах та бульварах розпочинає проростати рослина-алерген амброзія. Минулого року нашим підприємством вперше в Києві було застосовано новий екологічний метод боротьби проти даної рослини – це технологія обприскування препаратом «Стоп Амброзія», виготовленим на основі природного мінералу Бішофіт, котрий при потраплянні на листя рослини-алергену проникає в середину та викликає її в’янення. Неймовірні результати минулого року показав даний препарат, тому вже цьогоріч ми впроваджуємо цю технологію як один із основних методів боротьби проти амброзії.Сьогодні працівники КП УЗН Дніпровського району виконали роботи з обробки проти рослини-алергена у сквері по вул. Стальського. Нагадуємо, що такий препарат має…

У жаркі дні особливу увагу приділяємо поливу зелених насаджень

У жаркі дні особливу увагу приділяємо поливу зелених насаджень. На фото парк «Перемога» трикутник, парк за кінотеатром Дніпро, сквер біля РДА та парк на Дніпровській набережній.

Так розпочинається ранок у працівників КП УЗН Дніпровського району

Доброго ранку! Працівники КП УЗН Дніпровського району з самісінького ранку доглядають за балансовими територіями та виконують роботи з формування кущів у Гідропарку, поливу зелених насаджень та квітників на Дарницькій площі, транспортній розв’язці по вул. Тампере-Соборності, парку вздовж вул. А.Малишка та у сквері Перова-Ватутіна. А також додаємо яскравих барв у парку вздовж вул. А.Малишка — висаджуємо квіти петунії, сальвії та гацанії. Гарного дня!

Так створюється квітуче місто, так наповнюється барвистими кольорами Дніпровський район!

Яскравих 600 штук квітів петунії та 200 шт квітів портулака працівники КП УЗН Дніпровського району висадили сьогодні на квітнику у сквері на Дарницькій площі. Так створюється квітуче місто, так наповнюється барвистими кольорами Дніпровський район!

Вода є джерелом правильного росту та розвитку зелених насаджень.

Особливу увагу приділяємо поливу зелених насаджень, адже саме вода є джерелом правильного росту та розвитку зелених насаджень. На фото полив у парку «Перемога», на бул. Бучми та Миколайчука, а також у сквері на Дарницькій площі.

9 дерев черемхи Віргінської «Canada red» «оселились» на бульварі Миколайчука.

Красиві компактні дерева з надзвичайними листям: то вони зелені, то червоні, то набувають фіолетового або пурпурний відтінок в залежності від сезону, а квітки ніжно-рожевого кольору «оселились» сьогодні у Дніпровському районі. 9 дерев черемхи Віргінської «Canada red» працівники КП УЗН Дніпровського району висадили на бульварі Миколайчука. #КиєвузеленимБути

Ранок у Дніпровському районі розпочався з нагородження директора КП УЗН Дніпровського району Евгений Ковшун ювілейною медаллю «50 років Дніпровському району міста Києва».

Доброго ранку! Ранок у Дніпровському районі розпочався з нагородження директора КП УЗН Дніпровського району Евгений Ковшун ювілейною медаллю «50 років Дніпровському району міста Києва».