Posts Written OnМарт 21, 2019

Оновлюємо наші арт-об’єкти, щоб весняні прогулянки приносили лише задоволення та позитивні емоції.

Весна — це час коли все розквітає, народжується нове «життя» у парках та скверах. Так і ми оновлюємо наші арт-об’єкти, щоб весняні прогулянки приносили лише задоволення та позитивні емоції. Сьогодні працівники КП УЗН Дніпровського району поновили декоративне покриття з кольорової мульчі біля інсталяції «Парасолька» та лав-літер у парку «Перемога». Запрошуємо до наших парків за естетичною насолодою!

21 березня відоме як Всесвітній день лісу.

21 березня відоме як Всесвітній день лісу. Це ще одна нагода привернути увагу суспільства до важливих екологічних проблем світового рівня та нагадати людству про справжні цінності. Тому не будьте байдужі до середовища, що Вас оточує.  Беріть активну участь в толоках та покращуйте екологічний та естетичний стан міста, в якому ви проживаєте!

Продовжуємо підвищувати ефективність праці!

Продовжуємо підвищувати ефективність праці! Новий «агрегат», який вже використовується на нашому підприємстві, дає змогу максимально швидко виконувати роботи з відновлення та створення газону. Знайомтесь — рекультиватор газонний з сівалкою RotaDarion. Відтепер зменшиться використання людської праці та збільшаться обсяги виконаних робіт. #КиєвуЗеленимБути