Posts Written OnЯнварь 10, 2019

Озеленювачами ремонтно-будівельної дільниці було виконано роботи з ремонту паркана та лави у сквері на перетині бул. Перова та просп. Ватутіна.

У працівників КП УЗН Дніпровського району окрім очищення від снігу ще безліч роботи. Ось, наприклад, озеленювачами ремонтно-будівельної дільниці було виконано роботи з ремонту паркана та лави у сквері на перетині бул. Перова та просп. Ватутіна. Ми щоденно докладаємо максимум зусиль, щоб Ваш відпочинок був комфортним та приємним.

З самісінького ранку очищаютємо до «чорного асфальту» доріжки у парках, скверах та бульварах нашого району.

10 січня в народі називають «Домочадців день», при цьому велика увага приділялася всім членам сім’ї, намагалися зібратися разом за одним столом. А для того, щоб Ви могли комфортно добратись до родичів, друзів чи знайомих, працівники КП УЗН Дніпровського району з самісінького ранку очищають до «чорного асфальту» доріжки у парках, скверах та бульварах нашого району. Ще у цей день існують прикмети, за якими ще наші бабусі та дідусі передбачали погоду: — кішка весь день не прокидається – скоро потеплішає — собака покинула будку і розвалилася на снігу – скоро заметіль — зграйки горобців дзвінко цвірінькають під дахом – погода порадує —…