Posts Written OnНоябрь 13, 2018

Сьогодні — Всесвітній день доброти.

Сьогодні — Всесвітній день доброти. Вірте чи ні, але доброта є заразною. Не забувайте, що Ви можете бути найкращим прикладом для своїх дітей, друзів і сім’ї. Тому, проходячи повз наших працівників, зупиніться, привітайтесь, усміхніться та побажайте гарного дня, це підвищить настрій не лише Вам, а й нашим працівникам. Не будьте байдужими один до одного! Та важливо бути добрим не тільки в цей День, але і щодня. А ми продовжуємо працювати — готуємо троянди до зимового періоду шляхом закриття лунок у парку «Перемога» та вигрібаємо опале листя вздовж доріжок у парку «Перемога» та сквері «Мікросад».

Видалення сухих та фаунтних дерев. Для чого це потрібно?!

Зелені насадження є невід’ємною складовою частиною екосистеми міста та відіграють важливу роль у екологічному балансі міста, виконуючи захисні та санітарні функції. Проте з часом «зелені легені міста» досягаючи вікової межі піддаються фаутності (грибкова захворюваність стовбурної та гіллячної частини), всихають та відповідно у такому стані створюють аварійно-небезпечні умови для оточуючого населення. Тому, на підставі акту обстеження зелених насаджень, складеного відділом обстеження КО «Київзеленбуд», працівники КП УЗН Дніпровського району виконують роботи з видалення сухих чи фаунтних дерев. Ми продовжуємо піклуватись про зелені зони міста, і навіть такі роботи, як видалення сухих чи фаунтних дерев, це створення комфортних та сприятливих умов для відпочинку…

Вдягайтесь тепліше, адже на вулиці вже досить прохолодно!

Доброго ранку! Вдягайтесь тепліше, адже на вулиці вже досить прохолодно! А ми, за будь якої погоди, продовжуємо створювати комфортні зелені зони для відпочинку мешканців та гостей міста.