Posts Written OnНоябрь 09, 2018

І знову ми з постом відчаю …

І знову ми з постом відчаю … Сьогодні вночі охороною парку «Перемога» було затримано викрадача кущів. Невже нічого людського немає в осіб котрі здійснюють даний злочин?! Невже настільки їх переповнює жадібність що потрібно нищити красу парків та не поважати людську працю?! Від сьогодні патрулювання буде відбуватись охоронником парку разом з поліцією, для того щоб покарати таких осіб. Просимо кожного небайдужого бачачи дану ситуацію телефонувати до поліції. Давайте разом збережемо зелену окрасу нашого міста!!!

Запрошуємо на роботу до нашого дружнього колективу!

Запрошуємо на роботу до нашого дружнього колективу! КП УЗН Дніпровського району потрібні озеленювачі на постійну роботу. Досвід роботи необов’язковий. Головне це прагнення працювати, любити природу та створювати зелений комфорт на балансових територіях нашого підприємства. В свою чергу, ми надаємо для роботи спец. одяг, забезпечуємо соціальним пакетом, стабільною та достойною оплатою праці та іншими заохоченнями (преміями). Окрім того, особливу увагу приділяємо ремонту побутових приміщень, де наші працівники переодягаються та відпочивають. Наш дружній колектив та комфортні умови праці чекають на Вас. Обов’язки: прибирання закріпленої території, догляд за зеленими насадженнями. Умови праці: П`ятиденний робочий тиждень: з 8:00 до 17:00, обідня перерва: 12:00—12:45. СБ.-НД.…

Чудова осіння пора надихає на нові звершення.

Доброго осіннього ранку! Чудова осіння пора надихає на нові звершення. А чи знаєте Ви, що сьогодні День української писемності та мови?! Це свято засновано 1997 року та приурочене до дня пам’яті Нестора Літописця, автора «Повісті минулих літ». А ще цього дня, як і щороку, відбудеться Всеукраїнський диктант національної єдності, який звучатиме у ефірі Українського радіо з 11:30. Кожен може перевірити свої знання орфографії, пунктуації та інших правил української мови. І пам’ятаємо, що це Свято щось більше, ніж спадщина предків. У ній душа нашого народу та багатовікова історія.