Posts Written OnОктябрь 02, 2018

Продовжуємо прикрашати район багаторічними квітами, які вже наступного вегетаційного періоду радуватимуть нас своїми барвами.

Примула, незабудка, барбатус, хризантема та водозбір оселились сьогодні у сквері на Дарницькій площі та на бульварі Бучми. Працівники КП УЗН Дніпровського району продовжують прикрашати район багаторічними квітами, які вже наступного вегетаційного періоду радуватимуть нас своїми барвами. То ж #КиєвуКвітучимБути

Ми продовжуємо навчатись та вдосконалювати свої знання.

Сьогодні спеціалістами нашого підприємства з проведення закупівель було пройдено навчання за програмою «Купуємо електричну енергію по-новому: від переговорної процедури до відкритих торгів», організатором якого виступив Журнал «Радник в сфері державних закупівель». Було розглянуто купу хвилюючих питань від Учасників семінару та отримано кваліфіковані відповіді на такі важливі питання. Окрім того, усім Учасникам семінару було запропоновано пройти ентер гейм тести, котрі показали рівень підготовки та знань Учасників у проведенні закупівель. Спеціаліст нашого підприємства зайняла ПЕРШЕ місце серед Учасників, чим ми пишаємось та вітаємо її.Ми продовжуємо навчатись та вдосконалювати свої знання.