Posts Written OnАпрель 2018

Перша сімейна історія Олександра & Світлани закарбована в камені біля нового арт-об’єкта «FOR YOU»

А ось і перша сімейна історія Олександра & Світлани закарбована в камені біля нового арт-об’єкта «FOR YOU». Закохані подарували дерево сакури, яке висадили біля даної композиції, та встановили перший надпис на камені, котрий викарбували на заводі «Граніт». Ми сподіваємось, що в майбутньому ця традиція стане для багатьох наречених символом започаткування нової сім’ї.

Зелені доглянуті газони — запорука краси міського середовища, тому основною роботою у його догляді є своєчасне викошування газонів.

Зелені доглянуті газони — запорука краси міського середовища, тому основною роботою у його догляді є своєчасне викошування газонів. Стрижка газону необхідно проводити, так як вона не лише підтримує його зовнішній вигляд, але і служить прекрасним засобом боротьби з бур’янами: багато хто з них не переносять стрижку і зникають після кілька таких процедур. Скошування допомагає рослинам утворювати додаткові пагони, створювати щільну дернину. У залежності від типу газону висота його скошування коливається від 3 до 10 см. Працівники КП УЗН Дніпровського району продовжують доглядати за зеленою окрасою міста. #КиєвуЗеленимБути

Продовжуються роботи по влаштуванню квіткового оформлення району та догляду за ними

Працівниками КП УЗН Дніпровського району продовжуються проводитись роботи по влаштуванню квіткового оформлення району та догляду за ними. Зокрема на фото показані роботи з посадки квітів у парку «Перемога»,на транспортній розв’язці біля метро Лівобережна та Гідропарку, прополювання та перекопування квітників на Дарницькій площі. КиєвуКвітучимБути!

У Києві презентували сучасну комунальну техніку.

У Києві презентували сучасну комунальну техніку. Сьогодні у парку «Наталка» за участі міського голови Віталія Кличка відбулася презентація сучасної комунальної техніки від КО «Київзеленбуд». На виставці презентували сучасну техніку європейського зразка, це вакуумно-підмітальна електрична машина «Tenax Elektra», вакуумно-підмітальна машина «RCM Patrol», самохідний вакумний пилосос «AGRINOVA OS10D2-SL», та інші види технічних засобів, що слугуватимуть для створення та підтримки чистоти та комфорту міста. Київський міський голова В.Кличко особисто випробував техніку, яка буде забезпечувати якісний догляд київських парків. #ЕкологічноІнноваційноКомфортно

Відкриття нового унікального арт-об’єкта «FOR YOU…» за участі В.Кличка

За участі Київського міського голови В.Кличка, очільника Дніпровської РДА П.Онофрійчука та директора КП УЗН Дніпровського району Є.Ковшуна відбулось урочисте відкриття нового унікального арт-об‘єкта із назвою «FOR YOU…», який розміщений у парку вздовж вулиці А.Малишка. Дана композиція створена для всіх закоханих від Є.Ковшуна, директора КП УЗН Дніпровського району, яка уособлює в собі повагу, кохання та бажання жити. До створення даного об’єкту долучились генеральний директор КО «Київзеленбуд» М. Наконечний, директор туристичної агенції «Деліс» С. Павлов та ТОВ «Фірма «Гаммі ЛТД». Висота композиції складає 3,35 м., ширина понад 2,5 м. На її створення використано близько 7 м3 декоративного каміння. Роботи по її виготовленню…

Коли ранок розпочинається з такої краси він обов’язково має бути неперевершеним. Насолоджуйтесь ніжністю весняних парків, скверів та бульварів.

Коли ранок розпочинається з такої краси він обов’язково має бути неперевершеним. Насолоджуйтесь ніжністю весняних парків, скверів та бульварів.