Posts Written OnФевраль 2018

Набридли морози та сніг?! Тоді ми розповімо де панує справжня весна!

Набридли морози та сніг?! Тоді ми розповімо де панує справжня весна! Оранжерейно-парникове господарство КП УЗН Дніпровського району наповнилось ароматом найпрекрасніших весняних квітів. Нагадаємо, що таку красу можна придбати за адресою — пр-т Визволителів, 6, чи забронювати за телефоном 093-690-03-83 Ганна Петрівна.

До весни залишилось три календарні дні

Доброго морозного ранку! Нехай сьогоднішнє сонце буде приводом для посмішки та нагадування, що до весни за календарем залишилось три дні! А ми продовжуємо доочищувати та посипати від ожеледиці доріжки. Будьте обережні на дорогах!

Ремонт паркоматів у парку за будинком культури ДВРЗ

Працівники ремонтно-будівельної дільниці КП УЗН Дніпровського району провели роботи по відновленню та ремонту паркоматів у парку за будинком культури ДВРЗ, які перешкоджають заїзду приватного автотранспорту. Піклуємось про комфорт під час прогулянок та відпочинку парками, скверами та бульварами. #КиєвуКомфортнимБути

Продовжуємо чистити від снігу та посипати протиожеледними реагентами

Продовжуємо чистити від снігу та посипати протиожеледними реагентами від заледенінь доріжки у парках, скверах та бульварах району та підходи до зупинок громадського транспорту. Будьте уважні та обережні!

Розмітаємо, очищаємо та посипаємо доріжки у парках, скверах та бульварах

Розмітаємо, очищаємо та посипаємо доріжки у парках, скверах та бульварах. Окрему увагу приділяємо очищенню лав та урн від снігу. Ми за комфортні прогулянки та відпочинок на балансових територіях нашого підприємства. Насолоджуйтесь зимовою красою!

Ранок зеленбудівців Дніпровського району розпочинається з 5:00 години

Коли ранок розпочинається з 5:00 години це значить, що в Києві знову сніжить. Працівники КП УЗН Дніпровського району розчищають стежково-дорожню мережу та підходи до зупинок громадського транспорту від снігу. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб забезпечити комфортне пересування. Будьте уважні на дорогах та насолоджуйтесь білою казкою зими! Гарного та продуктивного робочого дня!

Щоденно тримаємо руку на пульсі!

Щоденно тримаємо руку на пульсі! Охорона парку «Перемога» вже декілька разів запобігала спробам нанесення шкоди майна парку недобросовісними відвідувачами, котрі неодноразово намагалися пошкодити елементи благоустрою парку та зелені насадження в ньому. Завдяки їм було попереджено такі ситуації. Ми і надалі слідкуємо за тим, щоб зберегти зроблене та наголошуємо, що охорона парку не несе відповідальності за порушення громадського спокою (викрадення особистих речей та інше)

Квіти на подарунок чи до свята 8 Березня вже у продажу

Справжня весна панує в оранжереях КП УЗН Дніпровського району. Неперевершені, тендітні, різнобарвні, і в той же час такі чарівні тюльпани, крокуси, гіацинти та нарциси чекають на Вас! Кожен може придбати на подарунок чи до свята 8 Березня таку красу за адресою — пр-т Визволителів, 6, чи забронювати за телефоном 093-690-03-83 Ганна Петрівна. Ціна — тюльпани (зріз) — I сорт — 18,00 грн, II сорт — 15,00 грн — гіацинти в горщику — 25,00 грн — крокуси в горщику — I сорт — 40,00 грн, II сорт — 36,00 грн — нарциси в горщику — I сорт — 60,00 грн, II…