Browsing CategoryФотогалерея

Символічно у парку «Перемога», куди приходить малеча покормити білочок, з‘явилася велика білочка мурал.

Символічно у парку «Перемога», куди приходить малеча покормити білочок, з‘явилася велика білочка мурал. Щиро вдячні меценатам за надану фарбу, а митцю Виталий Гидеван (Vitaliy Gideone) , справжньому майстру своєї справи, за плідну працю над цією красою.Новий арт-об’єкт, який оцінить не лише малеча, а й дорослі. 🥰Запрошуємо до нашого парку помилуватися муралом та прогулятися затишними куточками зеленої оази💚

Оновлена зелена транспортна розв’язка на Дарницькій площі виглядає неймовірно 🥰

Доброго ранку ☀️Оновлена зелена транспортна розв’язка на Дарницькій площі виглядає неймовірно 🥰Тому щоденно працівники КП УЗН Дніпровського району докладають максимум зусиль у догляді за цією окрасою. Так і сьогоднішній день не став вийнятком — виконуємо полив з підживленням для кращого росту, укорінення та розвитку нововисаджених насаджень.Як Вам враження від оновленої розв’язки ?

Доброго квітучого ранку, місто ☀️

Доброго квітучого ранку, місто ☀️А ми тим часом ділимся світлинами квітучої транспортної розв’язки біля метро Лівобережна.Заряджайтеся цією яскравістю та вперед до нових звершень 💪Гарного дня та початку робочого тижня 🌸🌼🌺

Такі приємні зміни, що не поділитись з Вами, ми не можемо 🤩👇

А ми знову із порівнянням 🥰Такі приємні зміни, що не поділитись з Вами, ми не можемо 🤩👇Такі маленькі — до 0,5 м заввишки, дерева Павлонії висаджені у травні 2016 року сквері по вул. Вершигори, виросли та сягають понад 5 метрів.Величезне листя, до 80 см завдовжки та красиве цвітіння восени, а ще неймовірний затінок для прогулянок… Це все поєднане у цьому неймовірному дереві.

З початком робочого тижня! Продуктивного дня та яскравого настрою! Насолоджуйтесь природою!

Доброго ранку!Нехай сьогодні буде краще, ніж вчора!З початком робочого тижня! Продуктивного дня та яскравого настрою!Насолоджуйтесь природою!