Browsing CategoryФотогалерея

Снігова казка Дніпровського району зачаровує.

Грудень – первісток зими Відійшла в минуле осінь. Грудень – первісток зими – оглядає володіння. Сніг іскриться під саньми. В білих шатах ліс дрімає. Кригою взялись річки. І виблискують під сонцем, як посріблені стрічки. Навкруги панує спокій, а в сусідньому дворі червоніють горобини, ніби спалахи зорі. (Лідія Кир’яненко) А на фото снігова казка Дніпровського району зачаровує. Насолоджуйтесь!

Посипаємо протиожеледними реагентами та запрошуємо насолодитись зимовою казкою Дніпровського району

Доброго ранку! Нехай морозна свіжість не буде приводом сумувати, адже на вулиці справжня зимова казка. Насолоджуйтесь цією красою! А працівники КП УЗН Дніпровського району посипають доріжки, сходи та підходи до зупинок громадського транспорту піско-соляною сумішшю для комфортного пересування киян та гостей столиці. Будьте обережні на дорогах! #КиєвуКомфортнимБути

Сніжноягідник восени особливо чудовий

Доброго ранку! Коли листя вже майже облетіло, а осінні барви змінюються на зимові, ми пропонуємо все ж таки звернути увагу на сніжноягідник білий. Цей кущ у весняний та літній періоди мало примітний, а от з настанням перших холодів ця рослина скрашує пізньоосінні пейзажі парків, скверів та бульварів нашого міста. Продуктивного робочого дня!

Вдягайтесь тепліше, адже на вулиці вже досить прохолодно!

Доброго ранку! Вдягайтесь тепліше, адже на вулиці вже досить прохолодно! А ми, за будь якої погоди, продовжуємо створювати комфортні зелені зони для відпочинку мешканців та гостей міста.

Чудова осіння пора надихає на нові звершення.

Доброго осіннього ранку! Чудова осіння пора надихає на нові звершення. А чи знаєте Ви, що сьогодні День української писемності та мови?! Це свято засновано 1997 року та приурочене до дня пам’яті Нестора Літописця, автора «Повісті минулих літ». А ще цього дня, як і щороку, відбудеться Всеукраїнський диктант національної єдності, який звучатиме у ефірі Українського радіо з 11:30. Кожен може перевірити свої знання орфографії, пунктуації та інших правил української мови. І пам’ятаємо, що це Свято щось більше, ніж спадщина предків. У ній душа нашого народу та багатовікова історія.

Справжньою перлиною осіннього парку чи скверу Дніпровського району є декоративна капуста.

Справжньою перлиною осіннього парку чи скверу Дніпровського району є декоративна капуста. Це рослина, яка декоративна навіть на снігу. Не вибаглива та яскрава, що може бути кращим в озелененні міста чи присадибної ділянки?! А Ви вже бачили цю красу? Якщо ні, то запрошуємо до Гідропарку, парку Аврора, скверу на Дарницькій площі та транспортної розв’язки біля метро Лівобережна зустрітися з осінньою красою. #КиєвуКвітучимБути