Browsing CategoryФотогалерея

Такі приємні зміни, що не поділитись з Вами, ми не можемо 🤩👇

А ми знову із порівнянням 🥰Такі приємні зміни, що не поділитись з Вами, ми не можемо 🤩👇Такі маленькі — до 0,5 м заввишки, дерева Павлонії висаджені у травні 2016 року сквері по вул. Вершигори, виросли та сягають понад 5 метрів.Величезне листя, до 80 см завдовжки та красиве цвітіння восени, а ще неймовірний затінок для прогулянок… Це все поєднане у цьому неймовірному дереві.

З початком робочого тижня! Продуктивного дня та яскравого настрою! Насолоджуйтесь природою!

Доброго ранку!Нехай сьогодні буде краще, ніж вчора!З початком робочого тижня! Продуктивного дня та яскравого настрою!Насолоджуйтесь природою!

Працівники КП УЗН Дніпровського району оновили інсталяцію хамелеона у парку «Перемога».

Сьогодні наші «бджілки» оновили улюбленця не лише дітлахів, а й дорослих — хамелеона. Відновили частину відпалих шишок та пофарбували новими яскравими кольорами. Отже, оновлена та яскрава рептилія чекає відвідувачів парку на альпінарію!

Мрійте та насолоджуйтесь літніми прогулянками у Дніпровському районі!

Доброго ранку!Як мало іноді потрібно для щастя! Ранок оповитий легким серпанком, запашна кава, перше сонячне проміння і нестримні мрії! Коли, як не вранці мріється по-особливому! А мрії мають властивість здійснюватись…Мрійте та насолоджуйтесь літніми прогулянками у Дніпровському районі!

Вже завтра відкриття виставки квітів «Спортивна гордість України». Запрошуємо.

Доброго ранку! Хоча сонечко сьогодні відпочиває, ми знаємо де воно виблискує у квітах.Вже завтра відкриття виставки квітів «Спортивна гордість України» на Співочому полі.Героїня нашої композиції перша олімпійська чемпіонка незалежної України, фігуристка Оксана Баюл 💪. Саме про неї квіти «говоритимуть» своєю мовою. І Ви це маєте обов’язково побачити.Отже, запрошуємо відвідати виставку квітів, яка триватиме з 16.08 до 15.09 на Співочому полі!