Browsing CategoryФотогалерея

А у нас зацвіла перша троянда 🌹 у парку «Перемога».

Доброго ранку! А у нас зацвіла перша троянда 🌹 у парку «Перемога». А чи знали Ви, що знаком удачі вважається побачити у травні розкритий бутон квітки?! То ж йдучи повз обов’язково милуйтесь цією красою! Гарного та продуктивного дня!

Це справжня перлина будь-якого парку, бульвару чи скверу🌸🌸🌸

Це справжня перлина будь-якого парку, бульвару чи скверу🌸🌸🌸. Цей розкішний кущ прикрашає ділянку протягом багатьох років. Він досить стійко переносить примхи погоди і влітку, і взимку, а наприкінці весни вибухає пишним цвітінням чудових квітів. Це деревовидний піон. #КиєвуКвітучимБути

Каштан приносить удачу та має чарівну силу

З давніх-давен вважали, що каштан приносить удачу, має чарівну силу. Часто його рекомендували носити як талісман. А ще кажуть, якщо людині на голову впаде квітка каштана, він буде щасливий весь рік. І якщо загадувати бажання під квітучим каштаном, вони обов’язково збудуться, але для цього треба доторкнутися до квітучого красеня, саме до прекрасної свічки. То ж мерщій до парку «Перемога» для прогулянок та нехай здійсняться всі заповітні Ваші бажання. Гарного дня та приємного тижня!

Гарного дня та яскравих емоцій!

Читати про природу – це добре, та набагато краще прогулятися парками, скверами та бульварами і прислухатися до неї, вона розкаже вам те, що не написано в книжках. Гарного дня та яскравих емоцій!