Browsing CategoryСпівпраця

Чергова весняна толока на території спортивно-оздоровчого парку по вул. Шумського, 3 ( біля о.Тельбін)

Чергова весняна толока за участи студентів ліцею університету ринкових відносин відбулася на території спортивно-оздоровчого парку по вул. Шумського, 3 ( біля о.Тельбін), де вигрібали торішнє опале листя та збирали випадкове сміття. Щиро вдячні кожному, хто долучився до створення чистого міста. Лише разом ми створимо комфортні умови для відпочинку та прогулянок зеленими зонами нашої столиці! Разом ми сила 💪🌳🌲

Перша сімейна історія Олександра & Світлани закарбована в камені біля нового арт-об’єкта «FOR YOU»

А ось і перша сімейна історія Олександра & Світлани закарбована в камені біля нового арт-об’єкта «FOR YOU». Закохані подарували дерево сакури, яке висадили біля даної композиції, та встановили перший надпис на камені, котрий викарбували на заводі «Граніт». Ми сподіваємось, що в майбутньому ця традиція стане для багатьох наречених символом започаткування нової сім’ї.

Відкриття нового унікального арт-об’єкта «FOR YOU…» за участі В.Кличка

За участі Київського міського голови В.Кличка, очільника Дніпровської РДА П.Онофрійчука та директора КП УЗН Дніпровського району Є.Ковшуна відбулось урочисте відкриття нового унікального арт-об‘єкта із назвою «FOR YOU…», який розміщений у парку вздовж вулиці А.Малишка. Дана композиція створена для всіх закоханих від Є.Ковшуна, директора КП УЗН Дніпровського району, яка уособлює в собі повагу, кохання та бажання жити. До створення даного об’єкту долучились генеральний директор КО «Київзеленбуд» М. Наконечний, директор туристичної агенції «Деліс» С. Павлов та ТОВ «Фірма «Гаммі ЛТД». Висота композиції складає 3,35 м., ширина понад 2,5 м. На її створення використано близько 7 м3 декоративного каміння. Роботи по її виготовленню…

24 вересня у Дніпровському районі висаджено 75 дерев!

Цієї суботи, 24 вересня, у Дніпровському районі висаджено 75 дерев. Працівниками КП УЗН Дніпровського району та небайдужими мешканцями району на Дарницькій площі, і парку «Перемога», парку на ж/м «Райдужний» та бульварі ім. І.Миколайчука висаджено 75 дерев, серед яких липа, клен японський, клен сріблястий, яблуня та горобина звичайна. Щиро вдячні кожному за вагомий внесок в створення найзеленішої столиці Європи — «Посади дерево». КиєвуЗеленимБути!

Подаруй Києву дерево! Прийди цієї суботи, обери дерево та посади його! Долучись до створення зеленого майбутнього!

Запрошуємо всіх небайдужих долучитись до озеленення нашого рідного Києва — «Подаруй Києву дерево». Прийди цієї суботи на зручну для тебе локацію, обери дерево ( клен сріблястий, клен японський, липа, яблуня чи горобина звичайна) та посади його! Зроби свій внесок у створення міста-парку.   Локації висадки дерев:   — сквер ім. І.Миколайчука ( навпроти будинків № 3,7) о 16:00 куратор Красюк Тетяна Володимирівна — 093-690-02-86   — парк на ж/м «Райдужний» ( навпроти будинку № 21) о 13:00 куратор Андрієвський Олексій Олексійович — 097-183-14-80   — парк «Перемога» ( біля заправки КЛО) о 10:00 куратор Лукаш Христина Анатоліївна — 093-690-03-04  …

10 тисяч квітів, наданих меценатами, висаджено у Дніпровському районі.

Меценатами надано близько 10 тисяч квітів чорнобривців та петунії, які прикрасили клумби у Дніпровському районі, чим наблизили ще на крок до створення Києва містом-парком! Зокрема на фото показано як працівники КП УЗН Дніпровського району висаджують надані квіти на транспортній розв’язці біля метро «Лівобережна», у Гідропарку та на бульварі Праці. Щиро вдячні благодійникам за яскравість у роботі та квітучу окрасу району. КиєвуКвітучимБути!

120 пог.м. металевої огорожі з’явилось на проспекті Возз’єднання

У рамках програми «Подаруй Києву зелене майбутнє» за підтримки ТзОВ «ПромГуртТрейдер» на чолі з Федоренко Володимиром Миколайовичем, надано та встановлено 120 метрів погонних металевої огорожі по проспекту Возз’єднання. Ми щиро вдячні кожному меценатові за вагомий внесок у створення Києву містом-парком. КиєвуКомфортнимБути!

У парку по вулиці Шумського,3 з’явилось 15 дерев гінго білоба.

У рамках програми «Подаруй Києву зелене майбутнє» працівниками КП УЗН Дніпровського району разом з меценатами ТОВ «КРКА Україна» висаджено 15 дерев гінго білоба у спортивно-оздоровчому парку по вулиці Юрія Шумського, 3 (біля озера Тельбін). Щиро вдячні за вагомий внесок у створення Києва містом-парком. КиєвуЗеленимБути!