Browsing CategoryОсінь

Щоденна праця зеленбудівців — це зелене місто

Щоденна праця зеленбудівців — це зелене місто. І ми прагнемо аби наше місто з кожним днем виглядало все затишнішим та зеленішим Поливаємо зелені насадження, прибираємо сміття, фарбуємо лави, прополюємо квітники.Ми докладаємо максимум зусиль, щоб Ви отримували лише позитивні емоції під час прогулянок чи відпочинку.Гарного дня!

Формувальна обрізка у місті — це затишний ландшафтний простір

Догляд за ландшафтним простором це не лише полив та прополювання, а й формувальна обрізка. Саме такий вид обрізки надає естетичного вигляду міському середовищу та створює свій затишок у місті. Нашими працівниками КП УЗН Дніпровського району проведено роботи з формувальної обрізки живої огорожі та кущів на бул. Праці, бул. Бучми, у сквері по вул. Березняківській та біля РДА. Нехай робочий тиждень розпочнеться у кожного по своєму, але яскраво та з позитивними емоціями Гарного дня!

Роботи з поливу зелених насаджень

Хоча за календарем осінь, проте на вулиці справжнє літо І для того щоб насадження отримували правильний догляд, працівники КП УЗН Дніпровського району виконують . Зокрема на фото сквер Лівобережний, парк на Дніпровській набережній та сквер на Дарницькій площі.

За будь-яких погодних умов ми продовжуємо дбати про «зелені» легені нашого міста

Створення зеленого міста — це щоденна праця. І за будь-яких погодних умов ми продовжуємо дбати про «зелені» легені нашого міста. Тому працівники КП УЗН Дніпровського району готують місця під посадку нових дерев. На фото показано викопування ям сучасною технікою у сквері «Мікросад», на вул. Будівельників та Тампере.

Всі нововисаджені дерева працівники КП УЗН Дніпровського району підв’язують до опор

Докладаємо максимум зусиль, щоб зелені зони виглядали доглянуто та охайно, а зелені насадження зростали та розвивались правильно. Тому всі нововисаджені дерева працівники КП УЗН Дніпровського району підв’язують до опор. Дана підв’язка необхідна, так як у нововисаджених дерев коренева система ще не сформована і це є свого роду захистом від сильних поривів вітру та позитивно впливає на швидше формування кореневої системи.

Перекладання плит у сквері Стародарницький-2

Не лише зелені насадження потребують догляду, а й елементи благоустрою та доріжки.Так, цього тижня, працівники КП УЗН Дніпровського району виконали роботи з перекладання плит у сквері Стародарницький-2. Адже комфортне пересування нашими територіями це завжди приємні враження та чудове проведення часу.Гарного дня та яскравих емоцій!

Зелена зона не є місцем для реклами!!!

Протягом цього місяця працівниками КП УЗН Дніпровського району було демонтовано близько 60 мобільних спеціальних конструкцій незаконної реклами. Це зелені зони по вул. Соборності, Каунаській, Миколайчука, Березняківській, Вифлеємській, Попудренка, Бажова, Луначарського, Р.Окіпної, Русанівській набережній та Харківському шосе.Нагадуємо знову — зелена зона не є місцем для реклами!!!Бережіть природу!

Готуємо нововисаджені дерева до зимового періоду, а також троянди на бульварі Праці.

Готуємо нововисаджені дерева до зимового періоду, а також троянди на бульварі Праці.Закриття лунок для молодих посадок необхідно для того, щоб вони добре себе почували. Адже під час зимового прибирання снігу до лунок потрапляє сіль, внаслідок чого отруюється ґрунт, що призводить до загибелі дерев. Окрім того, закриття пристовбурових лунок допомагає підвищити зимостійкість рослин.Так і для троянд закриття лунок допомагає краще перенести зимові холоди. На фото — пр-т Соборності, вул. Червоноткацька та бул. Праці.

Санітарна обрізка по вул. Будівельників

Санітарна обрізка дерев проводиться з метою видалення сухих, гнилих або уражених хворобами чи паразитами гілок.Такі гілки являють собою чималу небезпеку — при різких поривах вітру чи невеликому накопиченні снігу вони можуть зламатися та нанести шкоди людям, автівкам, лініям електропередач та будівлям, що знаходяться під ними.Працівники КП УЗН Дніпровського району виконують роботи з санітарної обрізки дерев — видалення омели та сухих гілок по вул. Будівельників. Ми прагнемо забезпечити правильний ріст та розвиток зелених насаджень нашого району!

Готуємо встановити нову арт-інсталяцію у сквері по вул. Шумського

В новому, але такому улюбленому мешканцями, сквері по вул. Шумського готуємо встановити нову арт-інсталяцію.Дві черепашки-габіони прикрасять Ваші прогулянки та чекатимуть на Вас та Ваших малеч.Працівники КП УЗН Дніпровського району щоденно прагнуть створити цікавий та комфортний простір для киян та гостей міста.