Browsing CategoryНовини

Ремонт елементів дитячого майданчику у парку на Русанівській набережній.

Всі ми знаємо як малеча обожнює прогулянки 👶А для того, що вони були комфортними, працівники КП УЗН Дніпровського району оглядають дитячі майданчики у парках та скверах на предмет виявлення елементів, які потребують ремонту чи заміни.Так на фото ремонт елементів дитячого майданчику у парку на Русанівській набережній.Нехай прогулянки будуть у задоволення, а малеча насолоджується відпочинком!

Зрізування гілля біля дорожніх знаків по вул. Алматинській

Кожен новий день — це можливість зробити наступний ще кращим! То ж вперед до мрій та нових звершень! А працівники КП УЗН Дніпровського району з самого ранку зрізують гілля біля дорожніх знаків, щоб забезпечити безпеку дорожнього руху по вул. Алматинській.

Видалення сухого гілля у парку за будинком культури ДВРЗ.

Доброго ранку п’ятниці!Попереду вихідні, і поки більшість з Вас налаштовується на роботу, смакуючи каву, ми вже працюємо! Для запобігання небезпеки життя та здоров’я людей, цілісності майна, а також продовження життєдіяльності зелених насаджень працівники КП УЗН Дніпровського району виконують роботи з видалення сухого гілля у парку за будинком культури ДВРЗ. Нехай день буде вдалим!

Щоденні роботи наших працівників

Щоденна праця кожного озеленювача — це красиві та доглянуті території. І так приємно чути, коли відвідувачі, прогулюючись, розповідають, що наш парк чи сквер неймовірний, чистий та зелений…. Такі слова втілюють в нас ще більше прагнення до роботи. І доки Ви насолоджуєтесь осінньою казкою Дніпровського району, ми продовжуємо викошувати газон у сквері біля МВЦ та поливати зелені насадження у сквері на Дарницькій площі, бул. Миколайчука, парку за кінотеатром Дніпро та бул. Бучми.Гарного дня та чудових прогулянок!

У кожного своя осінь…

І так чудово спостерігати за її зміною у природі 🍁🍃 А ми продовжуємо доглядати за зеленою оазою нашого району, адже ошатні території парків, скверів та бульварів заряджають позитивом на весь день. На фото — викошування газонів на транспортній розв’язці біля метро Лівобережна.

Працівники КП УЗН Дніпровського району оновили інсталяцію хамелеона у парку «Перемога».

Сьогодні наші «бджілки» оновили улюбленця не лише дітлахів, а й дорослих — хамелеона. Відновили частину відпалих шишок та пофарбували новими яскравими кольорами. Отже, оновлена та яскрава рептилія чекає відвідувачів парку на альпінарію!

Поливаємо зелені насадження

Нехай вівторок подарує те, про що ми так сильно мовчимо, але про що так сильно мріємо! А поки Ви мрієте, ми поливаємо зелені насадження, адже мрія кожного працівника КП УЗН Дніпровського району — це зелені та доглянуті парки, сквери та бульвари. Гарного дня!

І доки літо з осінню сперечаються хто головний, працівники КП УЗН Дніпровського району продовжують підтримувати красу зеленого міста

Доброго ранку!І доки літо з осінню сперечаються хто головний, працівники КП УЗН Дніпровського району продовжують підтримувати красу зеленого міста. На фото висаджування квітів на бульварі Миколайчука. Так яскраво осінні ранки зустрічають мешканців та гостей Дніпровського району.

Сучасні технології – це не тільки здобутки сучасних європейських країн!

Сучасні технології – це не тільки здобутки сучасних європейських країн! Вперше в Києві працівниками КП УЗН Дніпровського району влаштовано прикореневий полив дерев. Це безпосередня подача води до кореневої системи зелених насаджень за допомогою спеціальних шлангів та зволожувачів. Шланг з пристроями для зрошування встановлюють на невеликій глибині безпосередньо під деревами. Така система є дуже зручною, оскільки не заважає виконувати різні роботи на цій території та не змінює структуру поверхні землі. Окрім того, при такому поливі коренева система дерева розвивається в глибину, а не в ширину, що для міських об’єктів є ефективно, тому що коріння рослин не будуть вилазити на поверхню. Ще…

Ви знаєте що найприємніше у нашій роботі?!

Ви знаєте що найприємніше у нашій роботі?! Так!!! Це подяка звичайних людей. Приємно, коли нашу працю цінують))) адже це «говорить» про те, що працівники КП УЗН Дніпровського району дійсно фахівці своєї справи і докладають максимум зусиль, щоб наш район, виглядав ошатним, доглянутим та квітучим! Тому, бачачи як ми працюємо, посміхніться та подаруйте добре слово. Адже так приємно, коли Ви цінуєте нашу роботу)