Browsing CategoryНовини

Зичимо доброго і чудового ранку!

Зичимо доброго і чудового ранку, бажаємо яскравих променів сонця і щирих посмішок. Нехай крапельки ранкової роси наших зелених зон дадуть свіжість Вашим ідеям, а ніжний спів пташок у парках Дніпровського району наповнять душу натхненням і радістю. Гарного дня!

Підходимо до роботи #ЕкологічноІнноваційноКомфортно

Утримання балансових територій в належному санітарному стані — це першочергова робота наших працівників кожного ранку. І в цьому нам допомагає сучасна техніка. На відео — парк «Перемога».Отже, підходимо до роботи #ЕкологічноІнноваційноКомфортно

Зелена зона — не місце для стоянки машин! Бережіть природу!

Для недопущення заїзду та паркування транспортних засобів на зелених зонах по проспекту А.Навої та вул. Радужній працівниками КП УЗН Дніпровського району було виконано роботи по встановленню штучних перепон у вигляді дерев’яних стовпчиків. Зелена зона — не місце для стоянки машин! Бережіть природу!

Збереження вологи у ґрунті — такий необхідний метод у догляді за зеленими насадженнями

Збереження вологи у ґрунті — такий необхідний метод у догляді за зеленими насадженнями, особливо у молодих посадках у спеку. Тому особливу увагу приділяємо саме поливу та збереженню води у пристовбурових лунках. Для цього працівники КП УЗН Дніпровського району прополюють, розрихлюють лунки та засипають щепою (мульчують). Саме на фото показані такі роботи у сквері по вул. Празькій, на бул. Праці, бул. Верховної ради, просп. Ватутіна, парках на Дніпровській та Русанівській набережних та по вул. Будівельників, а також видалення порослі для кращого зростання дерев.

Квітучим Києву бути!

Казкова красуня, яка перебралася до нас з Японії, стоїть яскравою прикрасою коли у місті панує сіра атмосфера, а її кольорові ажурні листя змушують довго затримувати на них свій погляд. Так, це декоративна капуста. І вже цього року вона буде дивувати своїм забарвленням на Дарницькій площі, де працівники КП УЗН Дніпровського району висадили 450 квітів цієї краси. #КиєвуКвітучимБути

І навіть дощова погода не є перешкодою для догляду за зеленим містом.

І навіть дощова погода не є перешкодою для догляду за зеленим містом. Сьогодні наші працівники викошують газони, прополюють квітники, висаджують квіти, формують зелені насадження, поливають дерева та ремонтують лави. Плідно працюємо задля комфортного відпочинку та яскравих прогулянок зеленими зонами Дніпровського району.

Красиві та доглянуті парки та сквери — саме такі території вітаються кожного ранку з Вами

Красиві та доглянуті парки та сквери — саме такі території вітаються кожного ранку з Вами. А для того, щоб балансові території нашого підприємства виглядали саме так, кожен ранок наших озеленювачів розпочинається з 7:00 години. Ми дбаємо про красу зеленого міста.