Browsing CategoryНовини

Корчування пнів по пр-ту Миру.

Працівники КП УЗН Дніпровського району проводять корчування пнів по пр-ту Миру. Корчування пнів — це видалення пнів дерев і чагарників з грунту разом з корінням. Такі роботи необхідні для подальшої висадки дерев. А це означає, що уже навесні на ці місця ми плануємо посадити нові дерева. Ось такий ранок понеділка у нашому районі 👐

Будьте свідомими — давайте разом підтримувати екологію нашого міста!

Падають голки з ялинки на паласі впиваючись в п’яти»радують» нас))….Кожен, хто обрав для себе зрізану зелену красуню для новорічних свят та планують її викинути, може принести її до пункту прийому ялинок. У Дніпровському районі за адресою пр-т Визволителів,6.Не викидайте їх на смітник, краще принесіть до нашого пункту, де ми їй надамо «нове життя» шляхом подрібнення на щепу, яку використаємо для мульчування хвойних насаджень.Будьте свідомими — давайте разом підтримувати екологію нашого міста!

На вигляд здорове дерево, але в середині з дуплом…

На вигляд здорове дерево, але в середині з дуплом…Саме такі дерева несуть загрозу життю та здоров’ю людей, а також цілісності їх майна.Працівники КП УЗН Дніпровського району продовжують піклуватись про зелені насадження у районі, а також про безпечне пересування та прогулянки киян та гостей міста під ними.Зокрема сьогодні, наші працівники виконали роботи з видалення аварійного дерева та омели з дерев по вул. Регенераторній. #КиєвуЗеленимБути

Давайте разом берегти те, що маємо 🙏

В черговий раз звертаємось до відвідувачів парків, скверів та бульварів з проханням дбайливо ставитись до елементів благоустрою та зелених насаджень вцілому. Адже наша праця — це передусім покращення міського простору та створення місць для цікавих прогулянок.Ось така несподіванка чекала на працівників КП УЗН Дніпровського району у парку «Перемога» 😢 — зламана лава та пошкоджений елемент благоустрою. Давайте разом берегти те, що маємо 🙏

Видалення омели у парку «Перемога» та порослі на деревах по вул. Червоноткацькій

Працівники КП УЗН Дніпровського району виконали роботи з видалення омели у парку «Перемога» та видаленні порослі на деревах по вул. Червоноткацькій. Доглядаємо за правильним ростом та розвитком зелених насаджень на балансових територіях нашого підприємства.

А чи знали Ви, що запорука гарного настрою зранку це чисте та доглянуте місто.

Чисті та доглянуті балансові території нашого підприємства це запорука гарного настрою. Адже саме зранку, поспішаючи на роботу чи в справах, ми перше що бачимо це зелені зони, які заряджають нас своєю природною красою на цілий день.Тому з самого ранку наші працівники виконують роботи з санітарного прибирання парків, скверів та бульварів.Гарного дня та позитивних емоцій!

Робоча субота має виглядати саме так 👇

Робоча субота має виглядати саме так 👇 Прибираємо території від сміття, доглядаємо зелені насадження (виконуємо санітарну та формувальну обрізку дерев та кущів) та насолоджуємось тим, що робимо! 💚Гарного та продуктивного дня!

Санітарна та формувальна обрізка кущів

Вже зовсім скоро ці кущі та дерева випустять свої бруньки та одягнуть в зелені шати наше місто. А поки працівники КП УЗН Дніпровського району проводять санітарну та формувальну обрізку зелених насаджень, яка забезпечує правильний ріст та створює красиві лінії міського простору.