Posts Written ByАня Котова

Це наша історія, історія нашої держави, яку має знати кожен!

Вже сьогодні о 13:00 офіційне відкриття виставки квітів на Співочому полі «Спортивна гордість України».Оксана Баюл — перша Олімпійська чемпіонка незалежної України, з вкрай складним дитинством зуміла у свої 16 років здобути високі нагороди та прославити Україну.Ми пишаємося її наполегливістю та завзятістю!Це наша історія, історія нашої держави, яку має знати кожен!То ж не пропустіть нагоду познайомитись з нашою спортивною гордістю України!

Щоденний догляд за зеленими зонами району

І доки вмілі руки наших трудівниць завершують прикрашати композицію на виставці квітів, інші працівники наводять лад у районі. Адже щоденно ми докладаємо максимум зусиль, щоб район виглядав доглянуто та зелено.На фото — викошування газонів, прополювання квітників, прибирання сміття, видалення порослі, полив зелених насаджень та встановлення напівсфер для обмеження заїзду приватного автотранспорту на територію зеленої зони.

Вже завтра відкриття виставки квітів «Спортивна гордість України». Запрошуємо.

Доброго ранку! Хоча сонечко сьогодні відпочиває, ми знаємо де воно виблискує у квітах.Вже завтра відкриття виставки квітів «Спортивна гордість України» на Співочому полі.Героїня нашої композиції перша олімпійська чемпіонка незалежної України, фігуристка Оксана Баюл 💪. Саме про неї квіти «говоритимуть» своєю мовою. І Ви це маєте обов’язково побачити.Отже, запрошуємо відвідати виставку квітів, яка триватиме з 16.08 до 15.09 на Співочому полі!

Природа – це дім, в якому ми живемо, який повинні оберігати та дбати про нього.

Природа – це дім, в якому ми живемо, який повинні оберігати та дбати про нього. Тому з самого ранку у працівників КП УЗН Дніпровського району купа справ для того, щоб місто виглядало ошатно та зелено. Ось наприклад на фото показано роботи з викошування травостою у Гідропарку, парку «Перемога» та вул. Шумського, вигрібання скошеної трави та підмітання доріжок, а таклож прополювання квітників та міксів біля РДА

Просимо не бути байдужими, коли бачите таке зухвальство над красою зелених зон!

Вчора муніципальною охороною разом з охороною парку було затримано чоловіка в оновленій частині парку, який намагався вкрасти куща бересклета Форчуна. Надалі його було передано до представників поліції. Прикро, що люди не цінують чужу працю та красу, яку створюють для них. Ще тривають роботи з капітального ремонту, а вже знайшлись такі «люди», котрі нещадно нищать цю роботу. Завдяки охороні, яка патрулює по парку вдень та вночі, вдалось затримати злодія та попередити можливість завдання ще більшої шкоди. Проте знову і знову просимо не бути байдужими, коли бачите таке зухвальство над красою зелених зон! Телефонуйте до органів поліції чи муніципальної охорони парку! Тільки…

#КиєвуЗеленимБути

Ранкове прибирання балансових територій підприємства та полив зелених насаджень — запорука красивого доглянутого зеленого міста. Працівники КП УЗН Дніпровського району щоденно розпочинають свій ранок саме так. #КиєвуЗеленимБути

Зелені насадження — не місце для реклами!

Зелені насадження — не місце для реклами! Поважайте природу, не розміщуйте рекламу на деревах чи елементах благоустрою! Тому працівники КП УЗН Дніпровського району щоденно оглядають території та виявляючи рекламу демонтують її.

Продовжуємо ліквідовувати наслідки вчорашньої негоди

Продовжуємо ліквідовувати наслідки вчорашньої негоди. На сьогодні 30 повалених дерев та поваленого гілля у понад 120 дерев на балансових територіях КП УЗН Дніпровського району.