Posts Written ByАня Котова

Лише своєчасний догляд надає красивий та здоровий вигляд зеленої оази міста.

Зелені насадження потребують щоденного догляду. Тому з самого ранку працівники КП УЗН Дніпровського району виконують роботи з відкриття пристовбурових лунок дерев, кущів та троянд. Лише своєчасний догляд надає красивий та здоровий вигляд зеленої оази міста.Гарного дня!

Зелені насадження потребують щоденного догляду.

Зелені насадження потребують щоденного догляду. Тому навіть в карантин працівники КП УЗН Дніпровського району докладають максимум зусиль, щоб місто було зеленим та доглянутим.На фото — санітарне прибирання зелених зон, відкриття лунок та полив зелених насаджень.А Вам позитивних думок та будьте здорові!

Велике прохання НЕ КОРИСТУВАТИСЬ дитячими та спортивними майданчиками під час карантину!

Шановні відвідувачі парків, скверів та бульварів Дніпровського району! Велике прохання НЕ КОРИСТУВАТИСЬ дитячими та спортивними майданчиками під час карантину! Перш за все це безпека Ваших дітей та Вас самих! Гуляти в парках можна, але дотримуйтесь дистанції 1,5 метра один від одного! Всім здоров’я!

У зв’язку з пандемією не лише в Україні, а й у світі керівництво КП УЗН Дніпровського району вирішило перейти на нові умови роботи на підприємстві.

У зв’язку з пандемією не лише в Україні, а й у світі керівництво КП УЗН Дніпровського району вирішило перейти на нові умови роботи на підприємстві.Всі працівникі, які у зоні ризику ( люди у віці та люди з хронічними хворобами) мають змогу взяти відпустку та більшість з них вже взяли.Спеціалісти, які завдяки сучасним технологіям мають змогу працювати дистанційно, вже працюють з домівок.Працівники, присутність яких необхідна на робочому місці, забезпечені розвозкою ( 3-ма транспортами) на роботу та з роботи.Окрім того, всіх працівників забезпечено антисептичними засобами та щоденно ведеться моніторинг стану здоров’я працівників.Бережіть себе! Та будьмо здорові! 🙏🏼

І під час карантину в місті тривають роботи, щоб місто виглядало доглянуто та чисто.

І під час карантину в місті тривають роботи, щоб місто виглядало доглянуто та чисто.З самого ранку працівники КП УЗН Дніпровського району прибирають території від сміття, відкривають лунки троянд, кущів та дерев, а також прополюємо квітники👇🏻Весна та зелені бруньки ☘️- природа неймовірна ❤️

Після інспекції у парку «Перемога» незаконно встановлені МАФи починають залишати зелені зони 🌳🌳🌳

Вдячні Максим Бахматов 🤝Після інспекції у парку «Перемога» незаконно встановлені МАФи починають залишати зелені зони 🌳🌳🌳Ось такий позитивний результат інспекції щодо незаконної торгівлі у парку 👍🏼

Щоденна праця кожного зеленбудівця це чисте, комфортне, затишне та зелене місто.

Щоденна праця кожного зеленбудівця це чисте, комфортне, затишне та зелене місто.Відкриваємо пристовбурові лунки дерев, кущів та троянд та готуємо квітники під посадку та посів квітів. А також фарбуємо шлагбауми у парку «Перемога».Гарного дня!

Дніпровський район продовжує поповнюватись крупномірними деревами.

Дніпровський район продовжує поповнюватись крупномірними деревами.Сьогодні працівники КП УЗН Дніпровського району висадили 18 кленів сріблястих по бульвару Перова.Ось така весна у Києві 🌳🌳🌳

Дотримуйтесь рекомендацій МОЗ аби убезпечити себе та своїх рідних від віРуси COVID-19!

КП УЗН Дніпровського району обмежує доступ сторонніх осіб на територію підприємства 👉🏻 з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території України, до покращення епідемічної ситуації.Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» проводяться профілактичні заходи:☘️проведено роз’яснювальну роботу серед працівників підприємства щодо профілактики коронавірусної інфекції, дотримання правил респіраторної гігієни, необхідності самоізоляції при виникненні ознак захворювання☘️розмщено інформаційні матеріали на стендах підприємства та в побутових приміщеннях☘️працівників підприємства забезпечено індивідуальними антисептичними засобами☘️проводимо моніторинг стану здоров’я працівників підприємстваДотримуйтесь рекомендацій МОЗ аби убезпечити себе та своїх рідних від віРуси COVID-19!А ми бажаємо Всім бути здоровими!