Posts Written ByАня Котова

Подяка Міського голови

Подякою Київського міського голови за значний особистий внесок у розвиток і реформування житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, впровадження високоефективних форм господарювання, високу професійну майстерність нагороджено головного інженера КП УЗН Дніпровського району С.Андросовича. Ми прагнемо створити найзеленішу європейську столицю, і ця подяка результат нашої праці! Ми продовжуємо створювати зелене майбутнє міста!

Робимо Київ чистішим.

Робимо Київ чистішим. Працівники КП УЗН Дніпровського району прибирають випадкове сміття, сміття з урн, підмітають та вигрібають дрібне сміття та недопалки з балансових територій підприємства. Піклуємось про комфортні прогулянки та приємний відпочинок парками, скверами та бульварами району.

У повітрі пахне весною, під ногами тане сніг, а працівники КП УЗН Дніпровського району докладають максимум зусиль, щоб балансові території виглядали доглянуто та чисто

Гарного початку робочого тижня! У повітрі пахне весною, під ногами тане сніг, а працівники КП УЗН Дніпровського району докладають максимум зусиль, щоб балансові території виглядали доглянуто та чисто. Виконуємо роботи з прибирання випадкового сміття та сміття з урн, а також підмітання дрібного сміття та недопалків. Ми створюємо чистий Київ.

FOR YOU…

«FOR YOU…» — нова композиція для всіх закоханих від Є.Ковшуна , директора КП УЗН Дніпровського району, створена та встановлена у парку вздовж вул. А.Малишка. Серце в руках – це символіка, яка уособлює в собі повагу, кохання та бажання. До створення даного об’єкту долучились генеральний директор КО «Київзеленбуд» М.Наконечний, директор туристичної агенції «Деліс»  С.Павлов та ТОВ «Фірма «Гаммі ЛТД». Висота композиції складає 3,35 м заввишки, ширина понад 2,5 метра. На її створення використано близько 7 м³ декоративного каміння. Роботи по її виготовленню проводились протягом місяця. Запрошуємо всіх зробити фото та обов’язково долучитись до відкриття, де ви зможете дізнатись про те, що…

Розваги для дітей! Озеленювачі Дніпровського району приготували гірку в парку «Перемога»

Готуємо розваги для дітей! Гірка заввишки до 5 метрів, з однієї сторони із трампліном, з іншої — звичайний з`їзд, чекає на дітлахів та дорослих у парку «Перемога», орієнтир — навпроти готелю Братислава. Поспішайте насолодитись останніми зимовими розвагами. Чекаємо на Вас!

Посипаємо та доочищуємо доріжки

Доброго ранку та продуктивного понеділка! Працівники КП УЗН Дніпровського району розпочали цей день з посипання піско-соляною сумішшю від заледенінь та доочищуть доріжки від снігу. Бережіть себе на дорогах!

Зимовий відпочинок у Дніпровському районі

Прогулянки парками користуються попитом не лише серед людей, але й приносять задоволення нашим чотирилапим друзям. Насолоджуйтесь зимовою красою та активно відпочивайте у парках Дніпровського району.

Коли зима лютує………..

Коли зима лютує……….. Працівники КП УЗН Дніпровського району продовжують чистити дорожньо-стежкову мережу від снігових заметів. Ми прагнемо створити комфортні умови для пересування киян та гостей міста. #КиєвуКомфортнимБути

Краса вічнозелених під контролем

Піклуємось про вічнозелені насадження. Працівники КП УЗН Дніпровського району виконують роботи зі струшування снігу з зелених красунь, забезпечуючи естетичний вигляд та безпеку від зламування гілок. #КиєвуЗеленимБути